Wpis z mikrobloga

Jako, że moje dwa poprzednie wybory to przede wszystkim doskonali obrońcy, w tym momencie muszę wziąć zawodnika który będzie moją pierwszą opcją w ataku. Wybieram więc Allena Iversona. Czterokrotny król strzelców, nękał rywali swoją szybkością i wytrzymałością. Najlepszy crossover w historii, był czołowym ball handlerem. To także kolejny niepokorny zawodnik do mojej kolekcji. Zarzucić mu można niewątpliwie, że miał słabą selekcję i nie najlepszy rzut, ale spróbuję jakoś zniwelować te wady podczas rozgrywanych spotkań. Zaledwie 1,83 m wzrostu sprawiało, że nie był to dobry obrońca, ale spryt i lepkie ręce pozwalały mu mimo wszystko dwukrotnie wygrać klasyfikację przechwytujących.

1. Vojtazzz - Michael Jordan, Moses Malone, Dennis Rodman
2. AveNergal - LeBron James, Gary Payton, Patrick Ewing
3. miki4ever - Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant, Russell Westbrook
4. jnk21 - Magic Johnson, Julius Erving, Ray Allen
5. ktostujestdieselem - Larry Bird, Oscar Robertson, Dikembe Mutombo
6. parooow - Hakeem Olajuwon, David Robinson, Isiah Thomas
7. gibpotatoe - Kobe Bryant, Bill Russell, Clyde Drexler
8. kosteq64 - Wilt Chamberlain, Kevin McHale, Chris Paul
9. appylan - Tim Duncan, Stephen Curry, Jerry West
10. zojmers - Shaquille O'Neal, Dirk Novitzki, Jason Kidd
11. burbonek7 - Kevin Garnett, Scottie Pippen, Allen Iverson
12. @miroslawsuchoklates - John Stockton, Karl Malone

#mirkodraftnba
Pobierz burbonek7 - Jako, że moje dwa poprzednie wybory to przede wszystkim doskonali obrońcy...
źródło: comment_vU6B6Hy7ap0BpazwtaeSaaLP3dfLwWV5.jpg
  • 4
@appylan: Uwierz mi, długo nad nim myślałem. Doszedłem jednak do wniosku, że to za duża dziura w obronie. Do tego zostałbym bez żadnego króla strzelców. Sprawa mi się rypła, że numer wyżej poszedł Kidd, który byłby dla mnie idealny.