Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki moj niebieski wytrzymal ostatnio minute poniewaz mial tydzien przerwy, ani nie uprawial seksu ze mna ani sie nie mastrurbowal jak to czasem mu sie zdarzalo.Bardzo sie tym wszystkim przejal chociaz ja twierdze ze kazdemu sie moze zdazyc i staralam sie go nie pocieszac bo nie chcialam zeby czul sie jeszcze gorzej.Powiedzialam ze nic sie nie stalo ze to logiczne ze moglo sie tak wydarzyc i ze to pierwszy raz wiec bez przesady zeby tak to przezywac.Czy dla Was niebieskich to naprawde koniec swiata?
#logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Dużo zależy od podejścia partnerki, jak mówisz coś w stylu "ej każdemu może się zdarzyć" i próbujesz pocieszać, to będzie tylko gorzej. Na drugi raz spróbuj z drugiej strony, nie mów "nic się nie stało" tylko spróbuj coś w stylu "Noo, skoro ty już, to teraz pora na mnie" - i usiądź w jednoznacznej pozie dając mu jasno do zrozumienia, czego od niego oczekujesz ( ͡° ͜ʖ ͡
S: To naprawdę jest jakiś problem w związku? O_o Facet napalony bo dawno Cię nie widział, czasem szybko dochodzi, co się dziwić? xD Dla Ciebie to powinien być komplement, że tak go pociągasz, a dla niego sygnał, że trzeba Cię zadowolić w inny sposób, a nie przejmować się tym i urządzać jakieś dramaty (chyba, że szybko jest skory do kontynuowania zabaw, no to tym bardziej problemu nie widzę). Fin. Nie ma
Anon: Ma niską samoocenę. Ja sam jestem krótkodystansowcem i się z tym pogodziłem. Rzadko udaje mi się wytrwać dłużej niż 5 minut. Dogadzam kobiecie przed różnymi metodami (ręka, głowa, wibrator) a potem sobie szybko w niej dochodzę. Żaden związek nie rozpadł mi się z powodu seksu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
X: Końcem świata jest to ze facet nie kontynuuje cię piescic tylko płacze nad tym, że się spuścił. Totalne obrzydzenie do takich #!$%@?. Stało się to się stało, od następnego ruchu zależy co sobie pomyślę o nim. Od reakcji na to.
Chociaż facet który nie ćwiczy mięśni tam raczej nie rokuje na dobrego kochanka.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo