Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co to się zadziało to ja nawet nie...
Znam się z takim chłopakiem, tak ostatnio coś zaczęliśmy gadać na tematy typu sens życia, opinie na temat gejów, kościoła... Co jest ważne, ja jestem gejem, a on o tym wie. Dopóki mnie nie poznał, był homofobem - myślał, że homo to tylko tacy, jak z parad. Ostatnio na przykład powiedział, że chciałby się ze mną zamienić na przynajmniej dzień, żeby zobaczyć jak to jest być gejem. Ogólnie często wchodziliśmy w te tematy, fascynuje go to - dowiaduje się nowych rzeczy itd. Często sobie wtedy śmieszkuje.
On ma dziewczynę - już całkiem długo, potwierdzony hetero. No i tak se myślimy pewnego razu, że po liceum fajnie by było wynająć jakieś mieszkanko, by się koszty rozłożyły. Zapytał swoją dziewczynę - mówi, że ona chce być "tą jedyną". Dziś #!$%@? poleciała petarda.

[CH] - on, [JA] - ja

[CH]Kurde, zrobiłeś mi mętlik w głowie

[CH]I już nie wiem, czy jestem bi ;-;

[JA]aha :P

[JA]jak nie spróbujesz tak żyć, to się nie przekonasz

[CH]w sumie to bym sobie trochę poprogramował

[JA]ej, WRÓĆ

[JA]JAK CI ZROBIŁEM MĘTLIK W GŁOWIE

[JA]Że zacząłeś rozważać czy ci się podobam?

[JA]BO JEŚLI TAK

[JA]TO O #!$%@?

[CH]no to O #!$%@?

[JA]O #!$%@?

[CH]To źle?

[JA]No nie <3

[CH]Uff <3

[JA]Słodziak jesteś :*

[CH]Aż mi się cieplutko na serduszku zrobiło :3

[JA]:3

[CH]Dziękuję, że jesteś

...


Aha. Mi dużo ludzi mówiło, że mam w sobie to coś, co sprawia że ludzie mnie lubią. Ale żeby tak bardzo mnie lubili żeby się dla mnie zamieniali w bi? No ciekawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak oto zdobyłem chłopaka :3

#zwiazki #homo #homoseksualizm #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
OP: @Aztek2201: orientację czasami odkrywa się powoli, ja w wieku 14 lat myślałem że jestem bi, a potem jakoś tak okazało się, że kobiety to tak jakoś nie ten tego... No więc wiesz :P

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
OP: > Anon: Czyli tak naprawdę nakłoniłeś go do zdrady, trochę nie w porządku.
Problem w tym, że on później pisał mi że ma przed sobą trudny wybór - ja czy ona. Ja go do niczego nie nakłaniałem - sam się tym ostro zdziwiłem.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
no to jak to jest z gejami? podobno się tacy rodzicie i to nie jest wybór więc o co chodzi?


@Aztek2201: Bo to jest zależne od perspektywy jak to ktoś opisuje i co i jak definiuje. Tutaj koleś być może od zawsze był bi, ale to w sumie tłumił, czy też był krypto; negował swoją "prawdziwą" seksualność. Teraz zaczyna to akceptować, stąd pozornie nagła zmiana i błędnie rozumiany "wybór". Seksualność nie