Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
za długie; nie czytam: wpadłem

Siema murki : (
21 lvl, #agh #krakow

Wyladowałem w łóżku z kimś z kim na trzeźwo na pewno bym nie. No i zalałem formę.
I co ja mam #!$%@? teraz zrobić?
nie mam jeszcze choćby inżyniera
nie mam kaski na zakładanie rodziny
nie mam zamiaru zakladać z nią rodziny
nie mam stałej pracy, dorabiam sobie studiując
rodzice jeszcze nie wiedzą
ona też studiuje
jej rodzice jeszcze też nie wiedzą

Murki, chyba #!$%@?ę uczelnię #!$%@?ę sesję i spadam do Irlandii. Ten problem mnie przesratsa i nie mam żadnego pomysłu jak go rozwiązać.
( oczywiście w dupę sobie wsadźcie "zabieg" boszszsz to moje dziecko... : (
Przegrałem życie.

#dzieci #wpadka #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 117
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: cóż, mimo wszystko próbuj - kiedyś były aranżowane małżeństwa i jakoś to działało ;) dasz radę. Na razie czujesz przerażenie, ona pewnie też i rodzice też pewnie będą przerażeni, ale z czasem to minie i uporządkujesz sprawy. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na poważnie. Nie przegrałeś życia tylko mocno skomplikowałeś. Nie bierz z nią ślubu na siłę bo skończy się rozwodem. Pamiętaj, że w najgorszej sytuacji to jest wasze dziecko. Nie bądź egoistą tylko myśl jak możesz mu zabezpieczyć przyszłość. Będzie dobrze, nie Ty pierwszy jesteś w takiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@phreaker: Ja bardziej niż dziewczynie współczuję facetom w przypadku wpadki, dziewczyna ma pełen wybór: wychować, usunąć, oddać do adopcji, a facet musi się pogodzić z jej wyborem i ma życie zrujnowane alimentami
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: jak robisz z #!$%@? mopa i moczysz gdzie popadnie to masz. Na pewno musisz porozmawiać poważnie z tą dziewczyną, bo to jest wasza wspólna sprawa. Oddanie do adopcji nie jest głupim pomysłem.
  • Odpowiedz