Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem w sumie po co piszę. Chciałabym może wylać z siebie ten żal. "Mam" konto na wykopie od dwóch miezięcy. Piszę to w cudzysłowie bo cierpię na dysocjacje osobowości. Rozdwojenie jaźni. Konto założył Adam, mój "gość". Adam pisze różne rzeczy na wykopie, głównie o swojej "chorobie". Uważa że ma zaburzenia pamięci i przez to nie pamięta pewnych rzeczy. Nie będzie pamiętał co się teraz dzieje. Twierdzi że tylko śmierć może mu pomóc i że chciałby odrodzić się jako kobieta. Przecież już teraz jest kobietą 6-7/10. Żal mi go, chociaż wiem że jest tylko objawem mojej choroby.
ja chciałabym być normalna, ale wtedy trzeba by go się pozbyć, zabić.
pisałam już dziś na mirko, zrobiłam nawet pokazmorde, ale usunęłam by mu nie robić przykrości.
widzicie-martwię się o objaw choroby jakby był żywym człowiekiem. A przecież to tylko wada mojego mózgu.
Przykro mi bo uważam że to moja wina, że uciekałam w świat fantazji bo ojciec mnie molestował, gdybym nie wyobrażała sobie że jestem silnym chłopakiem to Adam by się nie pojawił.
ja chcę żyć normalnie, ale Adam to też człowiek, nie chcę go zabijać. Nie wiem co robić:( ponoć terapia polega na integracji osobowości, ale nie chcę się łączyć z mężczyzną, chcę być sobą. Cały czas.
przez chorobę straciłam młodość, mam już trzydzieści lat i tylko będę się starzeć bojąc się bliskości.
to tyle. Bądźcie dobrzy dla Adama.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 23
host: Jak widać nie. To znaczy ja wiem o Adamie a on myśli, że to zaburzenia pamięci. Nie do końca chyba też zdaje sobie sprawę że jest kobietą. Znaczy nie robi makijażu, ale przecież bierze prysznic, więc powinien wiedzieć że coś jest nie tak.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
@AnonimoweMirkoWyznania: Opowiedz jeszcze cos na temat Adama, naprawde trudno mi sobie wyobrazić iż nie zdaje sobie sprawy ze jest kobietą. W jakis sposob dowiedzialas sie o jego istnieniu, czy próbowałaś sie z nim komunikować , co czujesz w momencie gdy on przejmuje Twoje ciało, jak inni ludzie sie do niego oddnosza, ile masz lat?
host: @atryu: z początku to ja zupełnie świadomie wyobrażałam sobie że jestem chłopakiem, że chłopaka by ojciec nie krzywdził. To byłam po prostu ja. W pewnym momencie było tak, że straciłam kontrolę nad myślami - nadal je słyszałam, ale nie miałam na nie wpływu. Teraz też nie mogę kontrolować yej drugiej osoby ale mogę poznać jej myśli, odczuwam jej lęki, znam jej ból. Ale kiedy ona przejmuje kontrolę nad umysłem
@AnonimoweMirkoWyznania: Naprawde trudno mi to wszystko zrozumieć, zakładam ze Adam posiada logike to w jaki sposob sobie tłumaczy posiadanie piersi i pochwy? A czy próbowalas mu zostawiac jakies wiadomosci - kartki, notatki, pliki ?