Wpis z mikrobloga

Gonciarz w ciągu niepełnej doby od publikacji na swoim social media zebrał 6 tysi/miech od darczyńców na rozwój swojej działalności w internecie. Szanuje go w #!$%@?, bo mimo tego że nie jest wielkim blockbusterem wyświetleń - dzięki ludziom którzy go oglądają być może będzie mógł robić coś jeszcze bardziej zajebistego.

Link: https://patronite.pl/kgonciarz

#polskiyoutube
  • 39
  • Odpowiedz
@xDawidMx: wole dać moją piątkę Gonciarzowi który ma zaplecze i wiedzę, aniżeli archonom których nie oglądam ponieważ nie interesują mnie gry retro, czy recenzje rzeczy w które i tak nie zagram, bo gram albo w MMO lub FPSy.
  • Odpowiedz
@Plejpanda: Szkoda, że taki Gonciarz, który robi gównofilmy dla gimbusów jest bardziej popularny niż Naukowy Bełkot.

wole dać moją piątkę Gonciarzowi który ma zaplecze i wiedzę

Wiedzę na temat tego jak robić hajs na gimbach xD.
  • Odpowiedz
Hurr durr Naukowy Bełkot, jestem taki mądry bo oglądam typa który czyta Wikipedię.


@Plejpanda: xD, już się daje sprowokować. Jeszcze jakiemuś gimbowi od Gonciarza.

@bub20: Śledzę kanał Gonciarza od początku jego powstania, odkąd tylko odszedł z tvgry, gdzie robił całkiem dobrą robotę. Na początku nie było źle, było nawet dobrze, ale po dość krótkim czasie wiek odbiorców w których celuje obniżył się tak o 10 lat, więc dałem sobie spokój
  • Odpowiedz
@Flypho

gimbowi


Widzę że Twoje horyzonty są wprost odwrotnie proporcjonalne do poziomu Twojej ignorancji, nawet zabawne. Więcej pasywnej agresji. To że lubisz słuchać jak ktoś czyta wikipedie jest zupełnie normalnie, tylko po prostu jest to mega dziecinne robić z tego jakiś wyimaginowany elitaryzm, bo hurr durr Gonciarz gimbovloger a mój bełkot taki fajny, dzięki temu czuje się mądry. oh oh.

Wyjmij kija.
  • Odpowiedz