Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie troszkę polityka odnośnie duplikatów na wykopie. Wiele wartościowych znalezisk z różnych powodów (niekoniecznie niskiej wartości) nie znalazło się nigdy na głównej (pierwsze dwa przykłady z brzegu - khanacademy.com i mapa.kolej.one.pl). Warto byłoby dodać je jeszcze raz i dać szansę wykopowiczom na poznanie tych dwóch (i zapewne setek innych) ciekawych znalezisk. Niestety, interfejs serwisu na to nie pozwala.
  • 6
@haes82: mapa.kolej.one.pl nie jest jakimś ciekawym serwisem, jest przydatna wewnątrz środowiska MK, no i czasami dla tych, który lubią czytać o (czasami niesprawdzonej) historii linii kolejowych.
@haes82: Kto tego będzie przestrzegał ? Ja, ty i kto jeszcze ? Poza tym portal nie powinien mieć zbyt dużej ilości niepisanych zasad, bo nowi nie będą ich świadomi, a starzy jak te kondory będą się na nich z wyżyn wydzierali i domagali ich przestrzegania jakby to święty Q'ran był. :]
A kto mówi o niepisanej zasadzie? Ja miałem na myśli mechaniczną blokadę - mniej więcej taką, jaka istnieje obecnie tyle, że wygasającą po roku.
@haes82: a mnie denerwuje gadanie, że jak coś raz nie weszło, bo coś... to drugi raz może wejdzie. nie weszło bo zapewne było słabe, może na 100 było 10 linków, które powinny wejść, ale taka jest cena braku duplikatów na głównej, bo tak trafiając na dobry moment można niejedno gówno wrzucić na główną