Wpis z mikrobloga

  • 1
Mircy!

Planuje podroz dookoła Polszy w te wakacje (2 polowa sierpnia).
Wstępna trasa to Wrocław ->Poznań ->Toruń ->Olsztyn ->bliżej nieokreślone Mazury->Malbork i nad morze!
Potrzebuje żebyście dali znać czy w Waszym mirkowym życiu udało Wam się odwiedzić miejsca, które koniecznie byście polecili? Słyszałam,ze Termy Maltańskie są spoko, warto zobaczyć Muzeum Piernika w Toruniu I Wilczy Szaniec w okolicach Mrągowa. Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki bo mój #niebieskipasek niestety na chwile obecna nic nie wymyślił:(

#pytanie #podrozujzwykopem #pomocy #rozowypasek
  • 8
  • Odpowiedz
@madr_a: Poznań wielkopolskie muzeum niepodległości, cytadela, ogród botaniczny uniwersytetu, palmiarnia, nowe zoo. Do tego pod Poznaniem pałace w Kórniku, Rogalinie, Czerniejewie, muzeum w Szamotułach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@BiesONE

Nie mam planow jeszcze na droge powrotna. Nie.wiem czy w 10 dni sie wyrobie. Sciana wschodnia zostanie chyba na przyszle wakacje.
  • Odpowiedz
Jakiej Polszy? nie wiesz sie twoj kraj nazywa a chcesz dookola niego jezdzic? Dla twojej wiadonosci slowo Polsza to nazwa rosyjsko jezycznegi miesiecznika!!!!!! Po tym co wynilas to dokola 5 wojewodz a nie Polski
  • Odpowiedz
@madr_a: "Bliżej nieokreślone Mazury", to w Morągu pałac rodu Dohnów (niemiecka arystokracja). Koło Tolkmicka są stare umocnienia łużyckie z ok. V - VI w. p.n.e. We Fromborku muzeum medycyny, Wzgórze Katedralne i bardzo rzadko spotykana konstrukcja: warownia katedralna, gdzie pochowano Kopernika.
  • Odpowiedz