Wpis z mikrobloga

@kryptopomocnik: Podpytałem go o co dokładnie chodzi, mogę podrzucić listę pytań i jego odpowiedź jeśli ktoś jest ciekaw. Nie wchodzę, nie jestem idiotą, żeby robić deal z człowiekiem, z portalu ze śmiesznymi obrazkami, który daje mi gwarancję zysku :D
@kryptopomocnik: Moja wiadomość: Przede wszystkim wyślij umowę. Dalej interesuje mnie minimalny wkład własny, budżet całkowity, liczba inwestorów, o co dokładnie chodzi i czego dokładnie ma dotyczyć inwestycja, przykład takiej inwestycji już istniejący. W miarę możliwości cashflow zawierający prognozowane przychody. Hmmm.... To na razie tyle.

Odpowiedź: Zacznę od tego, że nie reprezentuję żadnej firmy. Zajmuję się rynkiem zakładów bukmacherskich i po prostu ostatnio natrafiłem na "perełkę" i daję o niej informację ludziom
@uzamkniete: Czyli frajer robi Twoimi pieniędzmi bukmaherkę bo on jest przekonany słuszności swojej decyzji. Ciekawe skąd kretyn weźmie pieniądze 90% zwrotu gdy się ten jego śmieszny zakład nie powiedzie. Naciąganie ludzi na zainwestowanie swoich pieniędzy w bukmaherkę i w dodatku danie komuś wolnej ręki co do zakładu. Faktycznie to musi być kretyn ten kto wysyła takie zaproszenia o możliwości zarobku.