Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr
Kto przyjmie stulejarza z #warszawa?

Mieszkamy z #niebieskipasek razem od ponad roku razem w jego mieszkaniu. Oprócz tego mieszka z nami jego kolega na ~50m2. Zanim się wprowadziłam mój niebieski powiedział do #stulejarz że teraz będę z nimi mieszkać. Mieliśmy nadzieję za sam ogarnie że czas iść na swoje albo znaleźć sobie inną piwnicę. Oczywiście jak to typowy przegryw, po okolo 5 miesiącacach dalej twardo wszystko znosił, w końcu oboje mu wprost powiedzieliśmy że chcemy aby się wyprowadził. Powiedział że potrzebuje 3 miesięcy na wyprowadzkę. (#!$%@? serio? Żeby zabrać ubrania, komputer. Pół ppokoju ma #!$%@? jakimś głównem które jest do wyrzucenia.... puste butelki, kartoniki po sokach...) Mineło 5 miesięcy od tego momentu a on dalej niczego sobie nie znalazł. Wydaje mi się że jest mu wygodnie płaci dość niski czynsz i ktoś za niego sprząta kuchnie i łazienkę. Z #niebieskipasek regularnie sprzątamy, bo nie lubimy żyć w syfie. Koleś nie studiuje(studiował ale po 5 latach dalej nie ma tytułu ani nic (??)), nie pracuje, mama mu opłaca mieszkanie. Siedzi cały dzień w mieszkaniu i gra na komputerze. Umowa na mieszkanie jest na mojego niebieskiego, #stulejarz wyprowadził się do niego rok wynajęciu mieszkania, nie znali się wczesnej. Mirki, jak się go pozbyć ...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 42
@Kajakiem_przez_Tybet: jeśli na umowę to nie mogą tego zrobić.
@AnonimoweMirkoWyznania: co do Ciebie to chcę tylko napisać, że przeprowadzka to nie takie hopsiup. Ty się wprowadzałaś do niebieskiego, więc raczej czegoś takiego jak kaucja nie wpłacałaś, a nie jest prosto wyczarować co najmniej te 600zł z powietrza, stąd pewnie jego prośba o te trzy miesiące. A sprawa się nie ruszyła, bo jak sama napisałaś, gość nie jest niezależny i mamka
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? to mieszkanie jest w koncu Twojego niebieskiego czy tylko je wynajmuje? naucz sie pisac po polsku przede wszystkim. poza tym są dwa rozwiązania:
1. jeśli mieszkanie jest niebieskiego to niech wywali go na zbity pysk lub podniesie bardzo mocno czynsz - tak działa wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. jeśli jedynie Twoj niebieski wynajmuje mieszkanie to Ty jesteś kulą u nogi ktorej sie cos