Wpis z mikrobloga

#spotify

Tę promocja Spotify na 3 miesiące za 19,99 zł uruchamia się zwyczajnie, przez stronę główną -> Przejdź na Spotify Premium -> Aktywuj konto Premium ?

Widzę, że piszą tam o 19,99 zł za miesiąc i nie wiem czy przegapili coś i nie zmienili treści, czy to jest subskrypcja bez promocji i po zapłaceniu będę miał dostęp przez miesiąc.
  • 7
@linvelin: Wykupiłem i się przejechałem. Napisałem do nich maila i oto odpowiedź:

Widzimy, że anulowałeś wcześniejszą subskrypcję, jednak Twoje konto było Premium do 20 kwietnia 2016. Oferta jest dostępna dla subskrybentów, którzy wypróbowali wersję Premium, ale później powrócili do wersji bezpłatnej i mieli konto Spotify Free przed 19 kwietnia 2016. Aby zakwalifikować się do tej oferty, konto musiało zostać przywrócone do wersji bezpłatnej przed 19 kwietnia 2016 r. Dlatego niestety, Twoje
@BongoBong: Śmiechłem, jak już robią takie promocje, to mogliby gdzieś wyraźnie napisać jej warunki xD Z resztą, moje wcześniejsze premium się skończyło jeszcze w marcu, a i tak nie mam tej opcji do wykupienia. Wiadomość z supportu brzmi tak, jakby nawet nie próbowali przeczytać mojej wiadomości. Chyba przechodzę na Tidal xD