Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio często widzę tu wpisy traktujące o tym, że jakiś stary #przegryw poszedł do prostytutki by przekonać się na własnej skórze co to są te słynne seksy. Czy jest według was jakaś granica wieku od której takie zachowanie jest w waszych oczach akceptowalne? Osobiście uważam, że osiemnastolatek chcący iść na dziwki bo kumple się śmieją z jego bycia prawiczkiem to głupota, ale jak komuś już blisko do czarodzieja to nie ma co czekać na cud i lepiej niech mu to nie ciąży. Jakie jest wasze zdanie?
#kiciochpyta #seks #roksa #stulejacontent
[nie postuję tego pod własnym nickiem, bo niektórzy wykopowicze poznani przeze mnie osobiście będą podejrzewać że mam problemy z dziewczynami i będą mi to wypominać na mirko :D ]

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
Anon: Średnio raz na 2 miesiące chodzę do profesjonalistek, powtarzam profesjonalistek, nie #!$%@?ów czy studenciar i płacę konkret chajs za konkret quality time.
Wizyty nie mają ścisłych ram czasowych. Pani dba o t bym wyszedł najbardziej zadowolony i najszczęśliwszy jak się da. Czasem po wszystkim robimy sobie drinki czy palimy weed i oglądamy film.Ale jeśli tylko potrzebujesz ulżyć spuchniętym jajcom czy sprawdzić się... Absolutnie nie można tego traktować jako #!$%@?. Ale
aa: @MentorPL: sugerujesz, że matka autora pracowała w najstarszym zawodzie świata?
@Asterling: nie rozumiem co dziwki mają wspólnego ze #!$%@?. Co prawda sam z nich nie korzystam, ale nie mam pojęcia w jaki sposób mogą zaszkodzić stulejarzowi dajmy na to w wieku 29 lat (tak jak pisał autor, tuż przed awansowaniem na czarodzieja). Przecież nawet bez tego jest on skreślony u kobiet.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo