Wpis z mikrobloga

#98: Odcinek dziewięćdziesiąty ósmy: Dezodorant
NAZYWAM SIĘ STANISŁAW SKRILLEX I ZAPRASZAM DO OBSERWOWANIA TAGU #zycieismiercwszystkie ! Wszystkie odcinki wrzucam pod tym tagiem jako że pod #zycieismierc ludzie ciągle wrzucają losowe odcinki.

Wołam : @sensu @szzzzzz @Analfighter @PozdroandPocwicz @wytrzzeszcz @daray89 @bezatencji @Pan_niepoprawny @MrEid @Randallovy @ktoosiu @Qjon122 @kacperke @Kotekzulka @smerfoso @crateren @HenioPL @Krol_Wszechswiatu @papier96 @kamil-litwinczuk-9

#heheszki #humor #humorobrazkowy #komiks #klasyk #dobrebopolskie
CzczeSzatana - #98: Odcinek dziewięćdziesiąty ósmy: Dezodorant
NAZYWAM SIĘ STANISŁAW...

źródło: comment_pNwzFeIjkO5CV5QgCpt1GDviUqjqHcx7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Zastanawiałem się właśnie przez parę minut i doszedłem do takiego, satysfakcjonującego mnie wyjaśnienia:
Chodzi o to, że normalnie "zwykły" mąż reaguję w taki agresywny sposób kiedy obiad przygotowany jest bardzo niedobry, stąd pytanie "to są racuchy?!" sugerujące, że nie smakuje jak racuchy tylko jak jakieś gówno. Ale okazuje się, że nie smakowało jak racuchy, ale dużo lepiej, ale mimo to zareagował w taki sposób. Nie wiemy czy z przyzwyczajenia, czy
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Chyba chodzi o to, że jak ktoś #!$%@? żonę to jest zjebem który nie potrzebuje pretekstu żeby to zrobić ? :P

@brydrzysta: Czasami jest jakieś oczywiste powiązanie ale czasami to wygląda na losowe słowo.

PRZYPOMINAM ŻE TO NIE JA JESTEM AUTOREM
  • Odpowiedz