Wpis z mikrobloga

#wroclaw
Mircy i Mirabelcy potrzebuję we Wrocławiu knajpę z projektorem (projektor na miejscu) i powierzchnią do wyświetlania. Znam tylko Włodkowica 21 i to jest opcja, ale są małe problemy w kontaktem (brak potwierdzenia terminu, losowe odpisywanie na e-maile) i Salvadora, ale on jest trochę syfiasty -.-
Jakieś pomysły? Dobrze by było jakby mieli jakiś wybór piwa i możliwość zamówienia pizzy do lokalu.
  • 8
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: w zup na dole byl kiedys projektor i ekran.
Podobnie pamietam jakies eventy filmowe w wieziennej (tej na gorze po prawej od wejscia).
Pytanie na kiedy to potrzebujesz, bo jesli weekend, albo jakies godziny szczytu knajpiane - to moze byc problem.
Chyba ze gdzies jakas osobna sala/vip itp ale to wiele nie pomoge.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: na czwartek 02.06 więc spodziewam się najwyżej studentów i świeżo upieczonych maturzystów z przeszkód. Dzięki za info o ZUP, tak mi się zdawało, że coś tam mają, ale pewności nie było.
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: kiedyś zdarzyło mi się być na posumowaniu roku działalności koła naukowego w RamPamPamPam (?) ale nie byłem tam nigdy później więc nie wiem czy jeszcze "żyją"
  • Odpowiedz
@StaryZdzich: W remoncie na grunwaldzkim masz rzutnik, ale tam będziesz siedział we wspólnej sali. W Resecie możesz spróbować, albo w Alibi - w jednym i drugim da się odgrodzić od ludzi.
  • Odpowiedz