Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: zakres rozszerzony miałam. Jak byłam w liceum strasznie narzekaliśmy na te książkę, ale potem okazało sie ze nie była taka zła, patrząc po zajebistych wynikach matury naszej grupy. Zawsze nie ogarniałam tego czemu pod względem wyglądu książki do angielskiego były takie zajebiste a te do niemieckiego takie #!$%@? :<
  • Odpowiedz
zajebistych wynikach matury naszej grupy


@xfaraday: ile dzieciaków miało niemieckie obywatelstwo/mieszkało latami w Niemczech, ile chodziło na prywatne lekcje i jeździło na obozy?( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo to był sekret wspaniałych wyników na maturze z Niemca - przynajmniej w moim lo.
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: kumpel to miał i pamietam , ze szukałem mu odpowiedzi do testów itd :p a było to dobre 6 lat temu... Ale ten czas leci :D. Ja milem jakas inna książkę ale teraz nie pamietam jakà :|
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: Miałem takie. Uczyłem się tyle co na lekcji. W domu mi się nie chciało. Podstawa na 99%. Niemiecki jest banalny a jak ktoś jest tumanem to może sobie swoją głupotę racjonalizować jakimś #!$%@? o stawianiu oporu przed germanizacją
  • Odpowiedz
@WilecSrylec:
Ja tego nie umiem w żadnym języku a co dopiero w obcym, także może zaproponuj że powiesz o czymś innym, ja tak zawsze robię jak mnie pytają, żebym coś powiedział o sobie. Na pisemnym siłą rzeczy nie da rady, bo na pewno będzie to sprawdzał jakiś pacan wg klucza.
  • Odpowiedz