Wpis z mikrobloga

@oreze: bieganie jest właśnie jak dla mnie najbardziej standardową zabawą, a chciałabym zaskoczyć swoich gości czymś fajnym, czego nie widzieli już po raz enty na każdym weselu
@madzik_zg: Zabawy na oczepiny są słabe. Generalnie teraz jakiekolwiek zabawy wychodzą z "mody" i zazwyczaj zespół prosi Parę Młodą żeby zgarnęli ludzi do zabaw, bo tak to nikt by nie przyszedł. Generalnie w swoim repertuarze mamy baaaardzo łatwe zabawy, ale i tak tylko jedną zazwyczaj robimy w ciągu wesela bo... ludziom się nie chce w takich gównach brać udział. Wiadomo, rzucanie welonem czy krawatem to standard, ale jakieś wymyślne zabawy są
  • 0
@MrFruu Oczepiny są słabe właśnie dlatego że a) każdy widział i zna każdą zabawę bo nikomu się nie chce wymyślać czegoś innego b) wymyśla się na siłę jakieś dziwne zabawy, których połowa gości nie rozumie. Moja rodzina jest rozrywkowa i brak oczepin byłby źle odebrany. Tak jak piszesz, goście lubią niespodzianki dlatego chciałam opinię o jakiś mega fajnych zabawach. Pełno tego w necie ale bardziej chodziło mi o jakieś sprawdzone, niestandardowe pomysły.