Wpis z mikrobloga

Mirki ktos z was używa aplikacji do automatycznego nagrywania rozmòw ? Tzw ACR i inne tego typu. Na starym lenovo na kitkacie wszystko ładnie działało a na x600 dziala pòki apka jest otwart jako zakladka czyli uruchomiona w tle. Po zamknieciu jej nie nagrwa wcale. Testowalem juz chuba z 20 aplikacji tego typu

#letv #x500 #x600
  • 7
@dariot: @smyl: chłopaki wiem że jest nagrywanie ale chciałem żeby robiło się to w pełni autoamtycznie zarówno przy odebracnych i przy wybieranych połączeniach a nie tylko jak sobie przycisnę ;) rozmowa która czasem warto zarejestrować zazwyczaj odbywa się w najmniej oczekiwanym momenice i zapewne nie będe pamiętał aby wczesniej wciśnąć " record "
@smyl: chodzi mi o to że apka powinna działać na takiej zasadzie że nawet jak nie jest uruchomiona to powinna działac w tle i nagrywac rozmowy, przynajmniej tak działało to na moim poprzednim telefonie a teraz tylko jak klikne w program i spuszcze go do paska to działa nagrywanie a jak juz pozamykam wszystko to nie działa w tle i nie nagrywa