Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: Warszawiaku, przeczytałem ten twój komentarz jeszcze raz i staram się dobrze zrozumieć jaki masz problem. Jak dobrze rozumiem rozglądasz się za motocyklem. Ma być turystyczny, nie enduro, nie sport, coś jak CBFka, bmw albo bandit. Przeciętne rozmiary, czyli coś między 0,5 a 1, czyli 0,7l.
Poza tym F800GT są jeszcez boxery, ale tam minimum to R850R, ale to cięzka maszyna i nie każdemu pasuje. Reszta BWM to albo litr+ albo
@bocznica: koni wystarczająco ;) Szukam czegoś wygodniejszego niż mam. Jednak pochylona pozycja przez 8h potem troszkę dokucza.
@eris23: FZ6 jeździłem, GSR600 posiadam - ani jednego ani drugiego nie wyobrażam sobie za bardzo zapakowanego na maksa ;) Szukam czegoś na kolejny motocykl, na przyszły sezon. Nie interesuje mnie offroad ani trochę, a większość nowoczesnych turystyków albo idzie w stronę enduro albo sportu. CBF1000 pewnie dałby radę, ale szukam też innych opcji.
@Stitch pod jakim jezdzcem? zawodowcami a nie amatorami. Poza tym na filmikach jezdza szuterkiem i jest fajnie. A ludzie nadal mysla ze to sa motocykle do terenu. No nie sa. troszke tylko. A dakary, no tak. Mini tez ukoncxylo dakar prawda wiec mozemy smialo polecac go go chcacych zaczac przygode w rajdach terenowych.
@Stitch w takim terenie jak lekki bzyk endurowy? nie, e takim jak napisalem obok. a juz eogole nie tracac przy tym wlasciwosci fsjnego tutystyka, wygodnego i mozna nim smialo daleko podrozowac. Chyba o to chodzilo autorowi. Nie musi zjezdzac w glusze, tym lepiej, seryjne opony beda idealne. Dostal tez wiele innych fsjnych propozycji modeli
@bocznica: ta akurat ostatnio icon testowal afryki w kanadzie... i zdaly egzamin w dosc wymagajacym terenie... Pogodz sie z tym, ze nowa afryka jest duzo lepsza pod względem mozliwosci od starej
@Stitch: ale ja sie z tym godze i godzilem od zawsze :)) Przeciez nie o tym tu pisze. Staram sie chyba autorowi watku wytlumacz ze szukanie czegos w tym segmencie co "NIE UDAJE ENDURO" jest glupie, bo one wszystkie UDAJA ENDURO. Beznadziejnie nazwano ten segment rynku, a duzo zlego dolozyli po prostu ludzie, chyba sie zgodzisz.
Ten segment w ktorym on szuka to wlasnie turystyczne motocykle, nadajace sie do podrozy z