Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy przeglądasz sobie Facebook'a i patrzysz jak znajomi w tym samym wieku biorą już śluby, i myślisz sobie czy to nie za wcześnie, po chwili przypominasz sobie że twoi rodzice w tym samym wieku wzięli ślub, i zawsze chciałeś isc w ich ślady.
Czy ktoś chce dołączyć do karuzeli spiedolenia?
#gorzkiezale #depresja ##!$%@? #moglembyckimszostalemnikim #smutnazaba
P.....y - To uczucie gdy przeglądasz sobie Facebook'a i patrzysz jak znajomi w tym sa...

źródło: comment_P9UrHCY3TgkMJ3Zl846KEb2mXTktzBir.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Perfidny: Mam tyle samo,a nawet przez mysl nie przeszlo mi aby brac slub w tak mlodym wieku,bo tak wlasnie uwazam,ze jest to za wczesnie ,no chyba ze para dorosla do tego kroku,zarobila samodzielnie na te uroczystosc i jest pewna,ze chce tego slubu,a co za tym idzie zakladac rodzine. Tak jak napisala @Turqi po co patrzec co robia ludzie w Twoim otoczeniu? Miej swoj rozum i nie kieruj sie tym co robia
  • Odpowiedz
  • 0
@Perfidny jeszcze dodam, ze ja w zasadzie dopiero od dwoch lat mam stabilizacje,kase i czas na spelnianie marzen, wcale nie czuje sie przegrywem,wrecz przeciwnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Perfidny ja zyje i mieszkam sama, i wcale nie bylo łatwo nauczyc sie byc ze soba bez nudy. Zajmij sie soba, rozwijaj sie w czyms, realizuj. Jak nie teraz, to kiedy? Uwazasz, ze żona zapewni Ci rozrywki? Ja bym nie chciala miec faceta, ktory nie umie sie sam soba zajac.
  • Odpowiedz
  • 1
@kubapolice napisalam, ze zazwyczaj, ale widze ze Cie dotknelo to mocno :>Patrzac z perspektywy czasu, wtedy czulam sie bardzo ogarnieta,minely 4 lata, i widze jaki gowniak ze mnie byl, i obserwowalam to takze u innych
  • Odpowiedz
@Irie_: nie lubię, gdy ktoś wkłada wszystkich do jednego wora. Każdy rozwija się w swoim tempie. Ja wziąłem ślub w wieku 23 lat i jesteśmy z żoną szczęśliwymi rodzicami 9 miesięcznego brzdąca. A ja w ogóle nie żałuje podjęcia decyzji o założeniu rodziny. Plus jest taki, że w wieku 40 lat będę miał na tyle samodzielne dzieci, że będę mógł w miarę swobodnie korzystać życia ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@kubapolice: No i gratuluje, i życzę abyście byli szczesliwi do końca życia, ale obstaje przy swoim, że w wiekszosci przyadkow, majac 23 lata nie jest się dojrzałym. I nie wiem gdzie widzisz wrzucanie wszystkich do jednego wora, slowo 'zazwyczaj' oznacza w wiekszosci przypadkow a nie 'wszyscy'
  • Odpowiedz