Wpis z mikrobloga

Dziś odszedł z jeden z najlepszych i najoryginalniejszych seriali ostatnich lat... **()[*]
Wiadomo że w skali hehe "kultowości" dalej będzie rządzić serial o barytonie, jakiejś piździe co nie może przepłynąć morza, przewodowych muzynach i świrze co mu chemia dała raka.
Bez hejtu i #!$%@?** ale kto ma wiedzieć o jakich serialach napomknąłem ten wie xD
#seriale #banshee
janushek - Dziś odszedł z jeden z najlepszych i najoryginalniejszych seriali ostatnic...

źródło: comment_ygk2xZcIt2Gul2QGdgGhrRBRqNDjsclC.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
w sumie najoryginalniejszy może zostać źle zrozumiany XD no chodziło mi generalnie o to, że serial nie powstał na podstawie instrukcji od czajnika, przewodnika po muzeum czy innej książki lub komiksie. Bo teraz jest tego #!$%@? wysyp i prawie wszystko na czymś bazuje. A że Banshee nie było ekranizacją + serial był naprawdę dobry. W sumie po #!$%@? ja się tłumacze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@janushek: Ostatni sezon w gruncie rzeczy zrobiony był po kosztach, na szybko i rozczarował, ale pożegnanie było naprawdę ładne.

Miał od początku swoją komiksową koncepcję, którą nie każdemu mogła leżeć, ale dla mnie to top serialowych odmóżdżaczy. Nie próbowałam obejmować go logiką bo się nie dało. To serial przy którym się po prostu dało dobrze bawić i wypełnił lukę, która istniała na rynku seriali.
  • Odpowiedz
najoryginalniejszych


@janushek: dobrze, że to uściśliłeś, bo ten serial jest na warstwie fabularnej tak naprawdę słaby. Ale za to naprawdę dobrze zrealizowany pomimo tego, że oprócz przemocy, alkoholizmu i seksu nie ma nic do zaoferowania.
  • Odpowiedz
za szybko skonczyli( ͡° ʖ̯ ͡°)


@saper_vodiczka: no plan od początku był na 5 sezonów więc #!$%@? że nagle po 3 sezonie stwierdzili że 4 wystarczą... szkoda strzępić ryja.

@MorDrakka: czekałem na Twój komentarz xD No wiadomo że fabuła była średnia ale to właśnie "strona techniczna" i postacie robiły ten serial.

oprócz przemocy, alkoholizmu i seksu nie ma nic do zaoferowania.

Bo Banshee to taki Ray
  • Odpowiedz