Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak można być taką owieczką kierowaną przez trolli? xD Ktoś wrzuca filmik na którym niby widać, że posłanka głosuje dwa razy i zamiast dobrze sobie przeanalizować nagranie to każdy wykopuje z nadzieją, że inni też tak pomyślą. Takim zachowaniem tylko się ośmieszacie. Nie macie na Petru niczego, to musicie cały czas powtarzać, że jest wspólnikiem żydów i PO i śledzić każdą sekundę jego wywiadów, żeby szukać jakichś wpadek. Najśmieszniejsze jest to, że jak zaczyna się gadka o zakładaniu partii na kredyt, to jak zapytacie się trolli z PiS o kredyty Jarosława to nagle gadka się urywa. Po prostu nie macie niczego na Nowoczesną i musie się zniżać do prostych ataków personalnych i o ile mogę zrozumieć wyłapywanie błędów w wywiadach, bo chociaż tyle dobrego, że nie jest to kłamstwem, to takie manipulacje to czysta żenuacja.

#polityka #neuropa #4konserwy #nowoczesna
  • 43
@norbw74: Co aż tak nieprawdziwego opublikowano ostatnio na temat PiS? I zaznaczę, że wyśmiewanie jakichś planów czy ustaw nie jest kłamstwem. Ja nie przeczę, że każdy elektorat w dużej części jest głupi, ale pewna strona dopuszcza się do największej ilości manipulacji.
@norbw74: Jak najbardziej pamiętam, tylko, że kibice nie są jakąś tak ważną opcją polityczną, żeby brać to za jakiś poważny atak, takich manipulacji jest mnóstwo i raczej nie udała w żadną konkretną opcję polityczną. Co innego cały czas atakować jedną partię czy osobę, a co innego zrobienie sobie beki z randomowej osoby.
@norbw74: To się tylko wydaje śmieszne, zgłoszą pozew i wykop będzie musiał im podać jego dane, ale naturalnie w to nie wierzę jak we wszystkie inne groźby o ściganiu internautów.
Po prostu nie macie niczego na Nowoczesną i musie się zniżać do prostych ataków personalnych


@FireDash: Kisnę z tego niemożebnie od samego początku zalewu anty-swetrowego hejtu - facet przedstawiany jest jako wcielenie Antychrysta, a najgorsze co udało się na niego wygrzebać...

...to fakt, że powiedział coś głupiego w jakimś losowym wywiadzie - a sama "głupota" nie dotyczy (czy nie zmienia) klu jego wypowiedzi, danych, liczb czy faktów, tylko jakiegoś #!$%@? idiotycznego
@Kuciniak: Można się bawić w opowiadanie bajeczek albo przyznać, że jedyna walka jaka się teraz toczy to PiS vs PO/Nowoczesna, wszystkie manipulacje i znaleziska na temat Nowoczesnej i PO pochodzą z niezalezna, wpolityce itd. a wpisy na ich temat praktycznie zawsze produkują te same osoby, więc nie będę jak wielbłąd tłumaczył, że takie głupie znaleziska tworzą albo ludzie z PiS albo z opozycji.

Ps. A jak ci powiem, że głosowałem na
Najłatwiejsza grupa do zmanipulowania.


@Andreth: Młodzi to debile, emocjonalnie rozchwiane stworzenia często-gęsto niezdolne do krytycznego spojrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Nie piszę tego złośliwie - tak po prostu jest, tak ich natura zaprogramowała.
@FireDash: odchodząc juz od tego, co się dzieje teraz. Jak wytłumaczysz mi 10~15 % poparcie w sondażach na starcie nowoczesnej – zanim jeszcze zdążyli cokolwiek powiedzieć? Od początku każdy powinien się zorientować, że ta "niezależna" partia to wydmuszka...
@wojtarz: Zadajesz pytanie i automatycznie chcesz założyć, że to wydmuszka? Widocznie ludzie tak bardzo chcą jakiejś nowej partii prowadzonej przez kogoś kto ma cokolwiek wspólnego z finansami/gospodarką, że samo stworzenie takiej partii daje takie poparcie. I jak dotąd jedyne co robią ich przeciwnicy to starają się utożsamiać ich z PO i atakować personalnie, bo nie można im wytknąć błędów z przeszłości.
@wojtarz: A czemu niby media nie miałyby gadać o nowo założonej partii? Napisałem ci wyżej, ludzie tak bardzo chcą tego typu partii, że wystarczy wzmianka w mediach i procenty same rosną, a pragnę zauważyć, że najwięcej o Petru do powiedzenia mają właśnie ich przeciwnicy i niezależne prawdziwie polskie media.
Zakładanie partii nie zawsze wygląda tak jak np. w korwin, że przez lata gada się głupoty po to, żeby powolnie uzbierane poparcie
@FireDash: dobra, czyli podczas przeprowadzanego sondażu ludzie po prostu oddawali głos na partię której jeszcze nikt nie znał? Sorry, ale to jest po prostu niedorzeczne. Ludzie się praktycznie dowiadywali o istnieniu .nowoczesnej z tych durnych sondaży więc nie gadaj, że głosowali na nią, bo tak bardzo chcieli tej partii
@wojtarz:

głosowali na nią, bo tak bardzo chcieli tej partii

Aż tak trudno w to uwierzyć? xD A jest jakaś inna normalna opcja w sejmie?
1. PO które już rządziło
2. PSL to samo
3. SLD komuchy
4. PiS jak ktoś pamiętał ich rządy albo nie jest socjalistą to nawet na nich by nie spojrzał.
5. Korwin z największym negatywnym elektoratem
6. Kukiz, który w sumie wszedł głównie dlatego, że był
trzeba kliknąć w zakładkę "Parlament 2015" nikt ich nie znał i mieli prawie 10% poparcie.


@wojtarz: Zalinkuj konkretny sondaż, bo nie rozumiem, o który ci chodzi. I jaka jest właściwie twoja teraz, bo nie rozumiem? Że sondaże są sfałszowane?
@FireDash: > Aż tak trudno w to uwierzyć? xD A jest jakaś inna normalna opcja w sejmie?

Jak zaczynała Demokracja Bezpośrednia, to jakoś nikt nie dawał im tyle czasu antenowego, w sondażach też nie zaczynali z 10% słupkiem. To, że kiedy Tanajno miał swoją szansę w telewizji, to powiedzmy sobie szczerze - #!$%@?ł ją, to już inna historia. Po prostu nikt nie zaczynał jeszcze z takim hukiem w mediach jak .N
@wojtarz: Dobrze, że wspomniałeś o Tanajno, bo np. taki lewak Zandberg pomimo komunistycznego programu samą gadką i wyglądem podebrał dużą część elektoratu SLD, a Tanajno tak się skompromitował, że DB raczej nie mieli na co liczyć. Nie będę ci tłumaczył tego dalej, bo widzę, że to jest dla ciebie poza zasięgiem zrozumieć to, że ludzi mają dojść PiS i PO.
@FireDash: ja za to widzę, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Nie chodzi mi już o to, jak wypadł w telewizji ten cały Tanajno, w ogóle mi nawet nie chodzi o niego. Cały czas próbuję powiedzieć, że Petru nie zdążył jeszcze słowa powiedzieć, a miał już 10%. Nie wierzę, żeby to miała być jakaś niezależna partia.

[EDIT]
Tanajno miał być tylko przykładem, a akurat on mi się przypomniał jaki miał start