Wpis z mikrobloga

@let_it_be: Szacun, zastanawiałem się, czy go nie kupić. Z jednej strony świetnie, że jest płaski, ale z drugiej zawsze mam wątpliwość, czy da się go nosić w czymś poza marynarką. U Milera niestety brak takich zdjęć. Daj znać, jak się sprawuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leobenos: @johnq: To daily wallet od Milera, link http://shopmiler.com/produkt/skorzany-portfel-bez-podszewki
@kubso: wielki plus tego, że pozbyłem się zbędnych plastików, przymierzyłem do kieszeni w spodniach jeansowych, wręcz idealnie, choć osobiście nie lubię nosić w kieszeniach portfela więc zazwyczaj chowam go do kieszeni kurtki, w lecie to bardziej problemowe. Pierwsze wrażenie dużo lepsze, niż na zdjęciach, no i ta bilonówka.. (ʘʘ)
@let_it_be: Odkopuję temat, bo szukam podobnego portfela, ale żeby jednak miał tę bilonówkę 'wbudowaną'. Nie przeszkadza Ci noszenie 2 rzeczy w kieszeni zamiast jednej? Wydaje się, że noszenie dodaktowo bilonówki wychodzi prawie na to samo co noszenie grubego portfela z przegródką na monety
@mr_arrchi: szczerze powiem, że przestałem nosić drobniaki jeśli nie mam możliwości wrzucenia bilonówki do kieszeni. Portfel bez bilonu jest cieńszy i przez to dla mnie wygodniejszy.
Tak, ale chodziło mi też o to, że jak masz w kieszeni portfel i bilonówkę to wychodzi na to samo co miałbyś grubszy 'zwykły' portfel. Ale coś w tym jest, że np w garniaku można po prostu nie mieć bilonu i świat się przez to nie zawali.