Wpis z mikrobloga

@nie_jem_grzybow: Jaką jej wypowiedź masz na myśli?

PS. Jako krytyk rządu PiS uważam ją wciąż za posiadaczkę większej charyzmy niż Kopacz. Kopacz nie była ręcznie sterowana, ale nie była wcale. Prezes ma przynajmniej jakąś strategię, czy się z nią zgadzam to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Ale takie właśnie wystąpienia są karmą dla betonowego elektoratu PiSu. BPS mówi że oni wszystko robią dobrze, tylko opozycja i unia chcą dobrać się do władzy i obalić demokratyczny rząd, to ciemny lud to kupi, im nie potrzebne są fakty albo nawet logika w tym co słyszą. Oni nie zapytają "ale czekaj, jak PE niby ulega pod naciskami opozycji?!?" tylko opozycja to #!$%@? a PiS dobry.
  • Odpowiedz
@nie_jem_grzybow: Szydło jest u mnie jeszcze na etapie: przełącz kanał i nie słuchaj. Kopacz natomiast: zrugaj, przełącz kanał, zrugaj raz jeszcze, uspokajaj się przez kolejne 15 minut.

Serio, nie wiem jak to jest, że wybierają na - bądź co bądź - osoby numer 1 w państwie półgłówków. Taki Tusk np., którego - delikatnie rzecz ujmując - nie jestem zwolennikiem, aż tak nie irytował. I pewnie dlatego wiele osób do dzisiaj
  • Odpowiedz