Wpis z mikrobloga

Protestują ludzie którzy nie są w niczym lepsi. Urzędnicy i klakiery poprzedniej władzy. Spora część spoleczeństwa wmaniupulowana w te akcje tylko sie ośmiesza, co widać na wszystkich filmikach z marszów KOD.


@Python: Powtarzasz pisowską propagandę jak katarynka. Naprawdę jesteś tak naiwny, że łykasz te wszystkie "filmiki z marszów KOD"? Przedtem pewnie łyknąłeś, że Komorowski wszedł na krzesło? Niektórzy się nigdy niczego nie nauczą.

Najwidoczniej niektórym nie mieści się w głowie,
  • Odpowiedz
@paszosky: o ja #!$%@? xd przydałby się taki katalog jak kiedyś książka telefoniczna z danymi tych ludzi żeby nigdy ale to nigdy z nimi nie współpracować. To powinno się leczyć
  • Odpowiedz
Nie, po prostu śmieszy mnie mentalność "Nie popierasz KOD - jesteś za PiS i odwrotnie


@Swarley: jest różnica między nie popieraniem KOD, a #!$%@? na KOD.
Ktoś chciał coś zrobić, zaprotestować - wy za wszelką cenę starcie się ich zdyskredytować.
A sami nie robicie nic. Tak zwany "polski kocioł".
  • Odpowiedz
@Andreth: Mam cie na #czarnolisto nie bez powodu. Żałosne coś z ciebie.

Gdzie powtarzam propagandę? No #!$%@? napisz mi bo już ze śmiechu nie mogę. Może pisząc że KOD jest na tym samym poziomie co PIS? To obelga czy komplement? Skoro jestem "PISOWCEM" to chyba komplment bo wysoko cenie pis co oznacza ze sam KOD jest na wysokim poziomie?

A może wbijesz sobie do tego pustego łba że świat nie jest czarno-biały i można nie lubić socjalistów z pis i socjalistów z
Python - @Andreth: Mam cie na #czarnolisto nie bez powodu. Żałosne coś z ciebie. 

...
  • Odpowiedz
Gdzie powtarzam propagandę?


@Python: W każdej swojej wypowiedzi na temat KOD. Oczywiscie, wyuczyli cię tak dobrze, że nie masz o tym pojęcia, ze powtarzasz prymitywne propagandowe slogany. Są sondaże i statystyki kto popiera KOD, zapoznaj się, a nie gadaj bzdury o "urzędnikach i klakierach poprzedniej władzy". Czysta pisowska propaganda. Marudzisz też o "braku nowych twarzy", bo ci wbili do głowy, że .N i PO to to samo. (Tymczasem żaden poseł z .N nigdy nie był przedtem w Sejmie, a wiekszosć sie w ogóle polityką nie zajmowała).
  • Odpowiedz
Zrób lepsze.


@Andreth: Akurat to jest jeden z najdurniejszych i płytkich argumentów. Sama nie raz zarzucałaś innym posługiwanie się argumentem "a u was biją murzynów" i ogólnie niemerytoryczną argumentacją, teraz sama zrobiłaś coś podobnego.
Osoby kierujące się logiką i zdrowym rozsądkiem nie powinny go używać.
  • Odpowiedz
@Python: Lepsza taka forma protestu niż siedzenie za komputerem i plucie zza klawiatur, ewentualnie robienie śmiesznych obrazków z Dudą czy Kaczyńskim.

Nie ma w tej chwili realnej alternatywy dla tego co robi KOD.
  • Odpowiedz
Nie ma w tej chwili realnej alternatywy dla tego co robi KOD.


@duskhorizon: Zgadzam się - nie ma. Ale plucie zza klawiatury to też coś - podpina się pod wyrażanie opinii. Nie robie tego często ale akurat zostałem sprowokowany tokiem myślenia "Śmiejesz się z kod więc siejesz propagadne pisu". Z reguły mam w dupie marsze, protesty - niecha każdy robi co chce dopóki nie przeszkadza to zwyklym ludziom.
  • Odpowiedz