Wpis z mikrobloga

@barbapapa: nie moja wina, że jesteś za głupi i nie skumałeś, że chodziło o to, że mam koalę w avatarze :<
srajfonie? Skąd tak ból dupy o iPhone'a? Korzystałeś kiedykolwiek z telefonów Apple?
Wyjaśnij też proszę jak wielką ujmą dla dorosłości jest korzystanie z tej ciekawej funkcjonalności w Snapchacie?
Sfrustrowany "Janusz" bije z twojego komentarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skąd tak ból dupy o iPhone'a? Korzystałeś kiedykolwiek z telefonów Apple?

@Swiatek7: tak, korzystałem z tego gówna i sprzedałem po 2 miesiącach użytkowania.

Wyjaśnij też proszę jak wielką ujmą dla dorosłości jest korzystanie z tej ciekawej funkcjonalności w Snapchacie?

Co w niej ciekawego bo chyba nie ogarniam? Może gdybym był Jasiem lat 11 to bym zrozumiał, ale jak widzę (dorosłego?) kolesia co sobie misia nakłada na twarz i leci z tym
@Swiatek7: tak, korzystałem z tego gówna i sprzedałem po 2 miesiącach użytkowania.


@barbapapa: to wciąż tylko twoja nic nie warta opinia ;) Jak kupiłeś kilkuletniego, używanego iPhona, to też nie wiem na co liczyłeś, ale nawet taki iPhone w większości przypadków powinien dać radę.

A zażenowania jak dorosły człowiek ma @barbapapa na avatarze, to nie czujesz? Przecież to bajeczka dla dzieci.

Co w niej ciekawego bo chyba nie ogarniam?

Ciekawy
@Swiatek7: jak na srajfonie coś wyczerpywało mi w tle limit internetu w ciągu pierwszych dni rozliczeniowych abonamentu to INTELIGENTNI użytkownicy tego SUPER telefonu potrafili mi pomóc tylko tyle żeby wykasować ustawienia i nie używać internetu :D Banda debili.