Wpis z mikrobloga

obry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik lajkow harshnoise.org na facebooku to jest jakas porazka ja mysle ze to polskie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda inbecyli ktora lajkowala te #!$%@? memy to jest jakies #!$%@? nieporozumienie jesli tyle dla was znaczy jesli tyle dla was znaczy ludzie takie zangaaa takie zangazowanie w prowadzenie bloga i funpaga jak moje gdzie postawilem moja rodzine moje zycie prywatne biznes wszystko inne i dla was znaczylo to tylko lajki dla memow to was sie powinno #!$%@? #!$%@? tak sie powinno was #!$%@? jak tylko was moze #!$%@? Skad Ten Noise, Fajne Rzeczy was tak nie wyruchaly jak wyrucha was Skad Ten Noise #!$%@? az was kukle beda swedzialy z bolu to jest dramat #!$%@? to jest dramat ze w tym antyludzkim panstwie w tym panstwie w ktorym media #!$%@? nie byly w stanie powiedziec ze harshnoise.org istnialo ze ten blog i forum istnialy tyle lat ze te facebookowe #!$%@? powtarzam #!$%@? facebookowe #!$%@? tego bloga ignorowaly bezpodstawnie i po latach pokazaly ze to nie jest czyms wartym tego by tego bloga wypromowac bedzie was Skad Ten Noise ruchal w dupe bedzie was Skad Ten Noise bedzie #!$%@? dymal tak jak was Fajne Rzeczy nie dymaly ta #!$%@? ten maly karakan #!$%@? STN smiec zniszczy was Nie słuchasz techno, nie idę z Tobą do łóżka, Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom beda wam #!$%@? odbieraly smak zycia wy #!$%@? idioci niezalowi polscy idioci ja mam to w #!$%@? #!$%@? bo mnie stac na wszystko bede zyl #!$%@? tak #!$%@? jeszcze dzisiaj juz bilet kupiony z polski i bede sie z was #!$%@? frajery smial ze wy takie glupie sa tacy #!$%@? debile ktore te glupie memiksy lajkowali nie sluchac linkow z youtube nie czytac artykulow tylko jakies #!$%@? memy w dupe #!$%@? #!$%@? smieszne obrazki lajkowali to jest ta wlasnie #!$%@? polska przez taka #!$%@? polske przez was #!$%@? #!$%@? nic sie w tym kraju nie zmieni bo jestescie #!$%@? warci i trzeba was #!$%@? ruchac i na was zarabiac bo jestescie banda hipsterskich #!$%@? i nieudacznikow rozumiecie to a wam kochani ktorzyscie lajkowali mnie ktorzy wspomagali mnie dziekuje bo to garstka polakow garstka polakow to jest 200 osob moze 500 wylacz ten telefon bo ci go wylacze na amen tak tak tylko to sie w tej #!$%@? polsce nadaje powiedziec wam w ryj wreszcie wy glupie #!$%@? ze jestescie prymitywami ze #!$%@? wasze #!$%@? playlisty na youtube to jest wasz majestat wasza godnosc pakiet premium na spotify i soulseek to wy #!$%@? polacy #!$%@? z wami nie warto bylo #!$%@? nie warto bylo zrobic nic co wy sie aa szkoda #!$%@? gadac szkoda szczepic ryja naprawde niech was sluchajcie ci ktorzy sie glupie #!$%@? #!$%@? lajkowali te #!$%@? memy niech was szlak trafi #!$%@? warci jestescie antyfanami noise jestecie dobranoc
co jest #!$%@? pedale co chciales powiedziec dobra narazie #!$%@?
#!$%@? szkoda prowadzic forum i bloga 10 lat szkoda #!$%@? bylo moderowac dyskusje i tworzyc artykuly ta glupia polska te glupie polaczki #!$%@? was na facebooka tylko zaprowadzic #!$%@? memiki pokazac szkoda #!$%@? szkoda bylo na was cokolwiek wy glupie #!$%@? wy
#muzycznememy #pasta
  • 1
  • Odpowiedz