Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 2x lat. Od kiedy byłem dzieckiem, miałem #!$%@?, brak mi jednego kręgu szyjnego, mam 100% niedosłuch lewego ucha. Stary całe życie pił, a jak już przestał to zaczął się zachowywać jak ostatni #!$%@?. Nigdy nie miałem męskiego wzoru w rodzinie.

Jak na złość... teraz zamiast popijać browar pod sklepem, zarabiam 30-45k miesięcznie, jadę na lekach (Lorafen, Velaxin), totalnie nie czuje sensu życia poza pomaganiem mojej mamie i siostrze. Nie mam #rozowepaski - wiem, że mógłbym mieć ale co to za przyjemność wiedzieć, że ona jest z Tobą tylko dla $$$.

Nie mam po co żyć, coraz częściej tak myślę... Nie to, że zamierzam się targnąć na siebie, ale #!$%@?... chcę coś co da mi sens życia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
@tahini: z obawą o lecenie na kasę nie jestem problemem że dziewczyna poleci na kasę, bo można ukryć na początku, tylko to że nawet jak jej nie będziesz w przyszłości odpowiadał to będzie z tobą tkwiła ze względu na pieniądze.