Wpis z mikrobloga

@szymciak: Ja zerwałem chyba ze dwa dni po montażu. Do tynkowania i tak lepiej okleić całe okna. Czytałem, że ta folia pod wpływem słońca i czasu potrafi się nieźle weżreć w ramę okna i narobić problemu. Ja wolę zapłacić parę złotych za folię i taśmę i okleić okna jeśli będzie potrzeba, zamiast się martwić. Poszukaj na forach budowlanych jest parę wątków ludzi którzy zostawili folię do przyszłego roku, a potem szukali
@nandrolone: A jest sens dawać kratkę wentylacyjną nad kominek. W miejscu gdzie stoi u mnie kominek centralnie nad nim mam wlot do wentylacji. Przy rozpalaniu czy dokladaniu drewna spaliny zostałyby wciągniete. Jak myślisz Zdałoby to egzamin?
@luxpl: ja mam zaraz obok kominka wentelecję i zamontowałem tam kratkę z żaluzją. Dodatkowo jest tam włożony wentylator który załączam jeżeli jest jakiś dym przy otwieraniu wkładu
@rafion: na parapet jest miejsce pod wkladem (musze kupic) a nad wkladem nie mam pomyslu co zrobic. Na razie myslalem o jakims kamieniu ew plytkach w tym miejscu? Masz moze jakies zdjecie tego 'parapetu' nad wkladem?
@rafion: Kurcze zeby teraz zrobic sobie cos takiego musialbym przerabiac stelaz a dzis co dopiero kominek wyszpachlowalem.. Ale fakt prezentuje sie to ladnie u Ciebie

btw gdzie masz jakie wyloty cieplego powietrza z kominka do salonu?