Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze na mirko broniłem #rozowepaski przed bandą stulejarzy mówiących, że Polki zagranicą to dziwki i szmaty. Teraz gdy kończę swój pobyt na #erasmus muszę niestety przyznać im rację... 99% naszych rodaczek jedzie tam w celu imprezowania w akademikach z miejscowymi Alvaro. Najlepsze jest to, że oni śmieją się z Polek za ich plecami, a one myślą że są dla nich kimś ważnym xD

PS ja pierdzielę, ale Hiszpanki są brzydkie. 3/4 z nich ma końskie szczęki, tam chyba lepiej być gejem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Zawsze na mirko broniłem #rozowepas...

źródło: comment_Gv2ki7EnVtIBnfZn2kALZhUyL8s3cEPP.jpg

Pobierz
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: hmmm i co to boli? :D a hiszpanki aż tak złe nie są, i są dobre w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba tam też dużo dziewczyn to z ameryki płd, przynajmniej poznałem sporo Erasmusek z Hiszpanii, co tak naprawdę były Kolumbijkami itd, więc chyba nie ma co narzekać :)
@madry_i_mieciutki: Znam inną teorię - to samiec moczy kija w wielu dziurach, żeby mieć (biologicznie oczywiście) większą szansę na zapłodnienie większej ilości kobiet, natomiast samica trzyma się jednego silnego samca, który ma za zadanie ją bronić. Wiemy jednakże jak to się ma do rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej, zachowanie Polek na orgazmusach jest tak samo obrzydliwe jak Polak zaliczający losowe pierogi.
op: > A szczególnie młodzi w "najlepszym" okresie życia.
@IsplitOnYourGrave: hola hola, życie faceta zaczyna się po trzydziestce :D

zachowanie Polek na orgazmusach jest tak samo obrzydliwe jak Polak zaliczający losowe pierogi

@kociorek: tylko by zaliczać losowo pierogi to musisz coś sobą reprezentować, a do znalezienia bolca wystarczy jedynie rozłożyć nogi
@anymous: w Europie to nie dotyczy Azjatów i Słowian, bo faceci z tych rejonów uważani są jedynie
99% naszych rodaczek jedzie tam w celu imprezowania w akademikach z miejscowymi Alvaro

ja pierdzielę, ale Hiszpanki są brzydkie. 3/4 z nich ma końskie szczęki, tam chyba lepiej być gejem


Oj, orgasmus nie wyszedł i kolega zazdrości rodaczkom przygód?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oj, orgasmus nie wyszedł i kolega zazdrości rodaczkom przygód?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bad_luck_charm: Kolejna, ktora uwaza, ze utrzymanie wypietej dupy przez kilkanascie minut przed #!$%@? nieznajomym to przygoda.
Coz, moze rzeczywiscie tak jest biorac pod uwage dreszczyk emocji przy pozniejszym oczekiwaniu na wyniki testow na STD.
@AnonimoweMirkoWyznania: Polki najbardziej #!$%@?ą sie z Polakami ;) twoja matka też :)

I studia to taki okres, że każdy z każdym. Tak jest wszędzie. Większość małżeństw miała swoj poczatek na studiach- czy to w na imprezie domówce, w klubie, na zajeciach itp.

Polki moim zdaniem są naiwne i za bardzo ufają, zwłaszcza jak facet powie, że kocha -lasce z PL można wiele zmówić/nakłąmać, no ale Polacy ogolnie są naiwni- obozy pracy