Wpis z mikrobloga

Splendor to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na świecie, oscylująca w pierwszej dziesiątce światowego rankingu gier familijnych serwisu Board Game Geek. Czy jednak popularność i wysokie oceny odzwierciedlają rzeczywiste atrybuty gry? Czy Splendor to solidna firma? Odpowiedź znajdziecie w recenzji:
http://nietylkogry.pl/post/144466569892/recenzja-gry-planszowej-splendor
#recenzja #gry #gryplanszowe #grybezpradu #splendor
NieTylkoGry - Splendor to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na świecie, oscylu...

źródło: comment_yEVcZQSkoPTnpS5Fby3e8B4okQG25QNI.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: mocno srednia ta gra, mój różowy ma taktyke wobec której ciężko cokolwiek zrobic grając w dowolny sposob, wygrywa 8/10 rozgrywek srednio. Da się z nia wygrac dopiero jak wszyscy pozostali sie jej przeciwstawia i blokuja, a i wtedy zazwyczaj i tak wygra, trochę to zabija gre.
  • Odpowiedz
Uwaga uwaga, o to prawdziwa recenzja gry, nikt mi nie płaci za nią tak jak innym recenzentom

Plusy:
- łatwe zasady
- fajna mechanika

Minusy:
  • Odpowiedz
@bohun89: @sombretoy: @MozeSuker: @Shen: @sweet_sensations: @Cender:
Ha. Miód na moje uszy (no, oczy).
Splendor jest grą, nad którą zachwytów nigdy nie rozumiałem. I nigdy nie mogłem się powstrzymać by tego nie powiedzieć.
O ile są gry, których nie lubię, ale rozumiem ich popularność i wysokie oceny (Agricola, Alchemicy, Carcassone), o tyle Splendor zawsze był dla mnie grą, która jest porządnym
  • Odpowiedz
@NieTylkoGry: Nie trawię. Lubię planszówki w trakcie których można rozmawiać, wyśmiewać się i dogryzać sobie. Jak graliśmy w Splendor była taka cisza nad stołem jak na cmentarzu. Każdy siedział i obmyślał jak w szachach następne ruchy. Strasznie nudne.
  • Odpowiedz
@NieTylkoGry: co to w ogóle za artykuł żadnego opisu mechaniki żadnego obiektywizmu czy choćby odrobiny opisu co się w tej grze dzieje, czyste walenie konia do planszówki, która w dodatku jest średnia i nudna jak flaki z olejem...
  • Odpowiedz
@NieTylkoGry: w splendor mogę zagrać, ale jak dla mnie brak konkretnego celu na początku sprawia że bierze się byle jakie żetony, wymienia na byle jakie karty, przez co cała gra jest byle jaka
  • Odpowiedz