Wpis z mikrobloga

@Sihill_pl: Hehe ale argument dorosłego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pracuję i dalej nie rozumiem, jak można ładować swoje dupsko codziennie do samochodu i codziennie ładować ten samochód w korki. Więcej czasu marnujesz codziennie na staniu w korku, niż taki przejazd ci "zabierze" przez zablokowanie drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@bocznica: @karmajkel-nowak: EHEHEHEHE O PATRZCIE NA MNIE JAKI JESTEM WAŻNY BO MAM SAMOCHÓD PODKREŚLAM SAMOCHÓD I ULICE SA MOJE I NIKT NIE MA PRAWA Z NICH KORZYSTAĆ

wyjmijcie kija z dupy, nas regularnie jest ponad 3000 osob, a droga to dobro wspólne i kazdy moze z nich korzystać ;)
  • Odpowiedz
@elsaper: ale to wazne czy ja mam samochod? no mam, i motocykl tez mam, i rower mam, a dzieci maja rolki i hulajnogi. Co to ma do rzeczy? Ile ty masz lat? Rozumiesz ze blokowanie drog czymkolwiek jest bez sensu i zamiast zjednoczyc sobie ludzi robicie sobie wrogow?
  • Odpowiedz
  • 1
@bocznica: przeciez nie stoimy na tej drodze tylko sie nią poruszamy, wiec nie rozumiem o jakiej blokadzie tu mówisz, przeciez równie dobrze moge powiedzieć ze wypad z samochodami, bo blokują drogę, czyż nie?

śmiało możecie złożyć skargę do urzędu miasta, życzę powodzenia ;)
  • Odpowiedz
Blokowanie ulic takimi przejazdami jest zupełnie bezcelowe


@Sihill_pl: Bezcelowe? Jak to bezcelowe - przecież jest jasny i wyraźny cel: przejazd na rolkach.

Rozumiesz ze blokowanie drog czymkolwiek jest bez sensu

@karmajkel-nowak: Dlaczego? Skoro zorganizowana grupa iluśtam osób pragnie przejechać ulicami miasta, poproszą o pozwolenie, zorganizują zabezpieczenie i plan przejazdu, to gdzie tu masz "blokowanie"? Blokowanie by było wtedy, gdyby w godzinach szczytu sobie wyjechali nielegalnie na główną arterię miasta. Taki przejazd porusza się zwartą grupą i "blokowanie" zwykle nie trwa
  • Odpowiedz
  • 0
@karmajkel-nowak: Po jaka cholerę generować hałas na dyskotece? chca sobie tańczyć niech sobie tańczą bez nawalajacej muzyki. Taka sama logika, i tu i tu muzyka jest dla zabawy.

Swoją droga standardowo, polaczkom zawsze bedzie przeszkadzać cos innowacyjnego. Nightskating Warszawa to najwieksza tego typu impreza na świecie, mamy rekord Guinessa w ilości rolkarzy na takiej imprezie. Ostatnio była grupa 40 osob z Londynu, którzy cholernie zazdrościli nam Nightskatingow z takim rozmachem
  • Odpowiedz
Mnie tam bardziej irytują rowerzyści i biegający, bo te atencjusze muszą to robić w środku dnia, kiedy na ulicach jest mnóstwo ludzi, natomiast rolkarze przynajmniej robią to w godzinach późnowieczornych, kiedy jest znacznie mniejsze natężenie ruchu.
  • Odpowiedz
  • 0
@elsaper: pamiętam, bodaj rok temu, gdy trasa NS przebiegała Górczewską. Byłem na tym NS i właśnie po nim jestem za przymusowym #!$%@? w plecy wszystkim, którzy biorą udziała w tej inicjatywie. Przykład kobiety, która wracała nocą z pracy i czekała 40 minut na autobus, który miał ją dowieźć na zachodni skąd miała jechać do Mińska Mazowieckiego. Po upewnieniu się kiedy odjeżdża ostatni do Mińska miała marne szanse na dojazd do
  • Odpowiedz
@elsaper: ile ty masz lat, że na rolkach jak jakieś dziecko jeździsz? jak ktoś w ogóle śmie śmieć ( ͡ ͜ʖ ͡) rurki, pedalstwo i zapomniałeś tagu pokazmorde iksde
  • Odpowiedz