Wpis z mikrobloga

rok czy dwa temu przymierzalem sie do zrobienia #ama, zainteresowanie bylo spore ale jakos braklo mi czasu i checi. czas sie znalazl i checi w sumie tez no to jeszcze raz.
od 10 lat mieszkam @ #islandia i pracuje jako #design -er #webdev #programista15k. oprocz tego jestem zaangazowany jeszcze w pare(nascie) innych/roznych projektow m.in. w wydawnictwo pierwszego drukowanego magazynu polonii islandzkiej + sporo jezdze na #snowboard -zie.
jak macie jakies pytania to zapraszam jutro kolo 14 na livestreama - periscope albo fb. nie bede tworzyl znaleziska i pisal bo nie mam na to za bardzo czasu, latwiej mi bedzie pewnie odpowiadac lajw a w miedzyczasie pokaze wam troche centrum reykjaviku. zobaczymy jak to wyjdzie.
zainteresowanych zapraszam do plusowania/taktykowania tego wpisu. zawolam wszystkich jutro.
#emigracja #emigrujzwykopem
m.....r - rok czy dwa temu przymierzalem sie do zrobienia #ama, zainteresowanie bylo ...

źródło: comment_CSDBLT15allG0B9k2uG5fsK11w13LWTg.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
tzn mniej spamu bedzie


@monoskier: tzn mało kto Ci będzie zadawał pytania, sam bym podpytał o kilka rzeczy ale nie mogę w 100% na luzie mirkować w pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@IIIIIIIII: bo za duzo tu czasu marnowalem. odstawilem wykop na dluzsza chwile, a teraz zreszta na glowna czy w wykopalisko wogole nie zagladam. jakosc rzeczy, ktore ludzie wrzucaja mocno ostatnio spadla
  • Odpowiedz