Wpis z mikrobloga

@grekzorba: Enjoy. Reklamuj i dadzą Ci taki sam ;) Za 20 PLN można wiząć, ale przy codziennym zapisywaniu tam 8 GB informacji dostaniesz do głowy. Ja to mam na muzykę i czasem film jak nie mam aktualnie dysku, który mógłbym podłączyć do TV. Zapisu ma chyba 8, ale potwierdzę Ci to jak wrócę do domu z tyrki (koło 14:30)

Jak potrzebujesz pendraka, który łyka jak młody pelikan i trochę Ci pożyje
  • Odpowiedz
@Namenick: te 20MB/ zapisu to chyba jak dwa na raz podlaczysz. Miałem podobny to max co pociągnął po USB 3.0 z ssd(więc dysk nie ograniczal) to 7MB/s.

@grekzorba: już lepiej kupic kabel otg jeśli musi byc i kupic tego . https://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=718&g=419223&n=KINGSTON-FLASH-DTIG4-32GB&w=c
Z ręką na sercu wyciąga 40-50MB/s zapisu jeśli sprzęt tyle da rade popchac. Najlepszy pendrive jaki kiedykolwiek miałem, polecam mocno.
  • Odpowiedz
@Namenick: kumpel kupił to jego daje rade 30,nie wiem czy miałem farta i trafiłem na #!$%@? serie która miała być czymś w ogóle innym czy te wszystkie testy są lipne. Ogólnie sam robiłem już kilka benchmarkow i zawsze zanizaly. Później podrzucę screena aczkolwiek na laptopie powyżej 40 nigdy nie wyciągnąłem.
  • Odpowiedz