Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki #rozdajo !!
Sprzątając szafę natrafiłem na pamiątkę z przed ponad 9 laty... Jest mi zbędna i się kurzy a może komuś, może nawet dla sentymentu się przyda? Bo w praktyce to mieści notes A4 i kilka miejsc na nośnik optyczny ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aktówka, sygnowana logo PLUG Linux.org.pl [-:

Zasady mam trzy co do rozdajo...
Wygrany pokrywa cenę paczkomatu, zamawiając go samemu...https://manager.paczkomaty.pl/send/simple (dane na priv)
Zielonki dupa cicho...
Losowanie jutro w południe, bo zaczynamy późno więc damy szansę nocnazmiana i skacowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #linux #nocnazmiana #ibm #novell
KLIFord - Drogie Mirki #rozdajo !! 
Sprzątając szafę natrafiłem na pamiątkę z przed ...

źródło: comment_I6N6YxEg5UanqhMMPFjc1GtmQTyDDgeM.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@el-em: Nie o to chodzi [-: Chciałbym zamienić stacjonarkę na laptopa pokroju T430 tak aby nie zagracał salonu, był cichy, i mógłbym zagrać czasem na nim w CSGO bo to jedyna rozrywka na PC. Resztę biurowych spraw w sumie styka każdy sprzęt... a laptop za 200 to mam EeePC który mi styka jak potrzebuje przenośnego dostepu do LAN - tak to jedyne do czego użyłem tego sprzętu przez 3 lata
  • Odpowiedz
@KLIFord: Sorry trochę wypiłem i myślałem że się jarasz IBMami :P Do takich zadań nie ma co się pakować w Thinkpady, przepłacisz za niby turbo odbudowę itp. która przy odpowiednim użytkowaniu nigdy się nie przyda.
  • Odpowiedz
@el-em: na zdrowie [-: Hmm możliwe, że masz rację... Ale serio podobają mi się one i nic na to nie poradzę. Cóż może potem potem... się okaże co przyniesie czas. Na razie sprzątam 'pamiątki' jak widać po rozdajo, a na laptopa może przyjdzie czas... Pozdrawiam i wypij moje zdrowie!
  • Odpowiedz