Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki #rozdajo !!
Sprzątając szafę natrafiłem na pamiątkę z przed ponad 9 laty... Jest mi zbędna i się kurzy a może komuś, może nawet dla sentymentu się przyda? Bo w praktyce to mieści notes A4 i kilka miejsc na nośnik optyczny ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aktówka, sygnowana logo PLUG Linux.org.pl [-:

Zasady mam trzy co do rozdajo...
Wygrany pokrywa cenę paczkomatu, zamawiając go samemu...https://manager.paczkomaty.pl/send/simple (dane na priv)
Zielonki dupa cicho...
Losowanie jutro w południe, bo zaczynamy późno więc damy szansę nocnazmiana i skacowanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #linux #nocnazmiana #ibm #novell
KLIFord - Drogie Mirki #rozdajo !! 
Sprzątając szafę natrafiłem na pamiątkę z przed ...

źródło: comment_I6N6YxEg5UanqhMMPFjc1GtmQTyDDgeM.jpg

Pobierz
  • 28
@xerxes931: aaa rozumiem, rozumiem. Sam bym bardzo chętnie kupił sobie ThinkPada ale nie stać mnie aktualnie... Już plany miałem aby moją stacjoanrke sprzedać, dołożyć i sprawić chociażby sobie T410 :-/ Ale nadal mój sprzęt za mało warty i nie mam go jak i gdzie sprzedać... Zatem powodzenia i mam nadzieje, że wygra ktoś komu serio się przyda.
@KLIFord: ja byłem sceptycznie do nich nastawiony póki ostatnio nie miałem laborki na studiach na stanowisku z tym laptopem (jakiś model z serii R9) i muszę przyznać że zrobił na mnie duże wrażenie, poiting stick jest bardzo wygodny w użyciu i łatwo się do niego przyzwyczaić, i zaskoczyło mnie to że przy małej przekątnej ekranu miał większą rozdziałkę niż większość współczesnych laptopów
@KLIFord: Kup sobie prawdziwego Thinkpada od IBM-u, skończyły się bodajże na T61, potem to już cała produkcja w gestii Lenovo. Ja ostatnio kolekcjonersko nabyłem T41 w stanie idealnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siostrze jakiś czas temu kupiłem T61, został zalany prawie 1,5 litra wody i dalej chodzi super. O ile te #!$%@? o jedynych laptopach które mają wojskowe certyfikaty jest przesadzone, to to że są to najtrwalsze
@KLIFord: Kup sobie prawdziwego Thinkpada od IBM-u, skończyły się bodajże na T61, potem to już cała produkcja w gestii Lenovo. Ja ostatnio kolekcjonersko nabyłem T41 w stanie idealnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siostrze jakiś czas temu kupiłem T61, został zalany prawie 1,5 litra wody i dalej chodzi super. O ile te #!$%@? o jedynych laptopach które mają wojskowe certyfikaty jest przesadzone, to to że są to najtrwalsze
@el-em: kupił bym, jak kupisz ode mnie stacjonarke ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale minimum chyba 410 z lepsza grafika... by magiczny CSGO poszedł... tylko w to gram w sumie... reszta jakoś dam radę... w sumie już nic nie robię przy kompie bo zmieniłem profesje i pamiątki stąd rozdaje [-:
@Nataniel_PL: gdybym wiedział, że ktoś to kupi, w dodatku za jakąś sensowną cenę :-/ Ale mordy strzępić nie będę, rozdajo musi być :(
@el-em: heh pozazdrościć... ja chciałbym... model który ma jeszcze czytnik linii, z tego co widzę to tylko seria T... ale cóż siedzieć na stacjonarce mi zostało... chyba, że masz firmę która skupuje sprzęt?

Wiem ;-D Wybłagam/wyżebram od @naprawalaptopow może thinka? Jako prezent na przyjście bobo na świat
@el-em: pozazdrościć [-: Ja czytnik mam w N910C i jestem zadowolony, a w laptopie zapowiadało by się mega ciekawie... No cóż jedyne co mi zostaje to dołożenie albo czegoś do stacjonarki aby działał mi spokojnie i kombinować jak go wyciszać [-: Może kiedyś zrobię wpis z 'wymienię się' i parę Mirków przyda się mój sprzęt składowy na coś cichszego... itd.