Wpis z mikrobloga

@Gixaar: Na 50ccm mamy 60km/h. 80ccm leży w kartonie (nawet nie wiem co z nim do końca nie tak)

Dyfuzor dawno ogarnięty. Nie mam foteczki jak wygląda po czyszczeniu ale zrobiłem prawie że na lustro hehe. Użytkowe obroty to jakieś 8,5k (obrotek wali w #!$%@? trochę, na luzie do 10k). Wcześniej daliśmy dupy z przełożeniami, nie dał rady się wkręcić na ostatnim biegu. Obecnie vmax osiąga na ostatnim biegu ale jeszcze wrzucimy wcześniejszą zębatkę na przód.

Kolegi 2 maszyna w życiu to była honda mbx50ccm i ona na cieczy leciała 95km/h z tym że miała jedną modyfikację, dyfuzor
bababysiejednakprzydala - @Gixaar: Na 50ccm mamy 60km/h. 80ccm leży w kartonie (nawet...

źródło: comment_ARzCEKvlLdiC62n0Dsm6XMXVPoK0WjBk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gixaar: Fabryczne 3KM, vmax według wiki to 40km/h. Prędkość sprawdzamy telefonem i apką (wiem wiem pomiar o kant #!$%@? rozbić). Kierowca waży jakieś 73kg (niski gość), ostatni pomiar wyniósł 61km/h, niby telefon zaniża o 3-5km/h, ale jeszcze tego nie skorygowaliśmy. Nie ma modułu, jest tylko cewka i platynki (nad tym też będziemy myśleć). Chcemy uzyskać minimum 70km/h wracając do poprzedniej zębatki zdawczej (już nawet nie wiem jakie są obecnie przełożenia).
  • Odpowiedz