Wpis z mikrobloga

Cześć.
Wymyśliłem formę zabezpieczeń konkretnych plików, której nie złamie nikt. Żaden komputer, żaden rząd, żaden informatyk. Po prostu nikt. Uniemożliwa odczyt pliku. Plik nawet nie jest zaszyfrowany ani nie ma żadnych haseł. Nie trzeba też mocy obliczeniowej. Chodzi o zupełne inne podejście do tematu.

Przeleje na konto 10zł, temu komu uda się powiedzieć co jest na zdjęciu. Będzie to śmieszne zdjęcie.

Nie jest to żadna próba zainfekowania was wirusem. Jeżeli nie jesteście pewni możecie bawić się w sandboxie.

Z plikiem trzeba coś zrobić, zaś z samego pliku można uzyskać podpowiedź która dużo ułatwi.

Aby ją uzyskać podpowiem
Czego nie widać w 3 wymiarach ujrzysz w dwóch, niczym ślady stóp na białym śniegu.

Chce aby ktoś zgadł żeby pokazać że nawet jak każdy wie jak to zrobić to i tak nikt się do naszego pliku nie dostanie, bo każda jest zabezpieczana unikalnie przez nas samych.

http://www68.zippyshare.com/v/H4l88SVW/file.html
#komputery #informatyka #zabezpieczenia #pcmasterrace #microsoft #hakerzy #programowanie #szyfrowanie #truecrypt @policja @fbi @cia @cba @usaf
  • 19
  • Odpowiedz
Ok. Sprawa rozwiązana.. zabezpieczenie nie działa tak jak powinno przez co wyciągnięcie zdjęcia jest proste.
  • Odpowiedz
@j3sion: Ja wiedziałem, że to wcale nie jest genialne.. i nie wiązałem z tym czegokolwiek, po prostu nie zadziałała pewna rzecz, i ograniczyło się do prostych czynności.
  • Odpowiedz
@PrawieJakBordo: Zabezpieczenie składało się z 2 filarów. Pierwszy filar jest w podpowiedzi.. 2 filar nie zadziałał i wystarczyło skojarzyć podpowiedź, którą podałem w 1 poście i praktycznie miało się już instrukcję co należy zrobić.
  • Odpowiedz
@r5678: ja mam lepszy motyw. Zmien rozszerzenie na jakies dziwne np. .tylkomirko. Wtedy Windows wyswietla komunikat ze plik nie bedzie sie dal odczytac. Microsoft zatrudnia jednych z najlepszych informatykow na swiecie, jesli oni mowia ze nie bedzie sie dalo odczytac to kto sobie poradzi?
  • Odpowiedz