Wpis z mikrobloga

Przypominam, że nadal na banggood można kupić bardzo fajny tablet Chuwi HI8 Pro w cenie 70.12$ (278.23zł) przy użyciu 1237pkt.
Jest to nowsza wersja modelu Chuwi HI8 (którego też można dostać w dobrej cenie 79.89$ po użyciu 1410pkt).
Wersja Chuwi HI8 Pro została wyposażona w nowszy procesor, usb typu C oraz wyjście hdmi.
Chuwi HI8 jest bardzo znanym na wykopie tabletem, opinii na jego temat nie zabraknie.
Sam go posiadam i szczerze polecam. Tutaj moje video na którym zobaczysz jak działa ten sprzęt: KLIK
Pomimo dużej obniżki ceny da się użyć punktów.

Aktualnie w dobrych cenach również (podane ceny po użyciu punktów):
Quadcopter Tarantula X6 cena: 43.59$
Kamera sportowa EKEN H9 cena: 39,48$
czy Kamera sportowa SJ4000 cena: 30,20$
Po więcej zapraszam na Banggood Cebula Deals

Jeśli nie wiesz skąd się bierze punkty/kupony- przeczytaj.

#banggoodpl #okazja #chuwi #chuwihi8 #aliexpress #tablet #android #windows10 #promocje #banggood
  • 24
@zlyczarek: jak bedziesz glal w wymagajaca gre to okolo 2h, jak bedziesz tylko przegladal internet to wiadomo ze dluzej, powiedzmy 3h w zaleznosci od tego przy jakim podswietleniu ekranu. Ja, kiedy biore go np na studia i wiem ze caly dzien bede korzystal biore ze soba powerbank:) przy rozmowie przez skype z kamerka ostatnio mi wytrzymal ponad dwie godziny. Bateria rzeczywiscie moglaby byc pojemniejsza.
@banggoodpl: mam lg g pad 8 ktory ma podobna baterie bo4200 mah i starcza mi na okolo tydzien bo rzadko korzystam i chcialem wymienic na chuwi hi8, tylko tej baterii sie boje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przyjdzie to sie przekonam