Wpis z mikrobloga

Jakby to wam powiedzieć... chyba najprościej będzie tak:

Skończyło się #!$%@?, śmieszkowanie

O tak... zostałem zdekonspirowany, spalony, zdemaskowany, odszpiegowany. Koniec.

Zostałem przyłapany na przeglądaniu wykopu. O tak, w pracy, podczas przerwy, wtedy gdy czułem się taki bezpieczny.
- Co tam na Mirko? - zapytał podstępnie jeden z Kolegów.
Zdrętwiałem, zdębiałem i już wiedziałem, że to koniec.
- Nie wiem. Nie zaglądam - skłamałem nieudolnie. Może się uda, może się złapie na to ewidentne kłamstwo.

Zyskałem trochę czasu. Nie wiele, ale zawsze coś. Jakiś plan zdałoby się obmyślić, jakikolwiek. Przerwa minęła, trzy papierosy dekonspiracji mineły, a ja nic nie wymyśliłem. No cóż, trzeba było stawić czoła faktom.

- A kolega mirkuje? - zapytałem ostrożnie, kasując zdenerwowanie.
- Mirkuje i wiem kim jesteś.
Zamarłem.
- Wiem, że wiesz.
- A skąd?
- To się wyczuwa - odpowiedziałem z uśmiechem, bo przecież nie mogłem powiedzieć, że gdyby pytanie o Mirko, to bym się nigdy nie połapał - Mogłeś podejść i normalnie zgadać.
- No ale co miałem powiedzieć? Usuń konto? Ruchaj psa jak sra?
- No ja nie z tych...
- No wiem.

Krótka pauza. I co teraz? Nie będę mógł już nic napisać? Żadnej historii? Nic o nowym miejscu? Nowej pracy? A tyle historii, tyle spostrzeżeń.
- Nie musisz się martwić - przerwał nawał myśli Kolega - wiem, że chronisz prywatność.
- Miło by było jakbyś nikomu nie mówił. A co z...
- Wie, ale nie martw się. Nic nie powie.

No i znajduję się w nowej sytuacji. Ciekawej, nie powiem.

Obaj Koledzy, to prawilne mirki i dobre chłopaki więc powinno być miło... ( ͡ ͜ʖ ͡)

A jak nie będzie, to najwyżej znajdę jakiś murzynów i poczekam aż Koledzy pojadą na wakacje #pdk

#postmanstories #wmoimsercutylkomirko

Old_Postman - Jakby to wam powiedzieć... chyba najprościej będzie tak:

Skończyło s...

źródło: comment_DshDnapvUSre4GYhvH4Ee2uw7Y4iRtvc.jpg

Pobierz
  • 43
A jak nie będzie, to najwyżej znajdę jakiś murzynów i poczekam aż Koledzy pojadą na wakacje


@Old_Postman: ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak z innej bańki... Jak się trzymasz cumplu? Wszystko u Ciebie okej? :>