Wpis z mikrobloga

Mireczki,
niedawno pisałem o tym że będę w Warszawie, więc jestem. Czekam w kolejce do Centrum Nauki Kopernik a że kolejka wg radzieckich naukowców jest długa stąd w #!$%@? to opisze wam co widziałem w hotelu w którym zatrzymałem się że swoją luba. Otóż wczoraj wokół hotelu zaczęły się kręcić jakieś takie mało urodziwe kobiety poubierane w czerwone tshirty z identyfikatorami. Nie wiedziałem o co b dopóki nie zajrzalem na wykop na którym to pojawiło się info o kongresie kobiet. Okazało się że właśnie te kobiety brały udział w owym kongresie o czym przekonałem się czytając co mają na identyfikatorach. Zachowanie owych pań przyprawilo mnie o lekkie #smiechlem bo robiły sobie selfiacze na holu, a że twarze miały w większości nieskalane myślą no i jakieś takie lekko szczurze (jak to feministki) to idąc na śniadanie z paroweczkami na talerzu prychlem głośno przechodząc obok nich, to była jedyna reakcja która przyszła mi na myśl widząc jak zachowują się postaci myslace wbrew logice zapraszajace na swoje spotkanie typa który jednej z kobiet wisi konkretne alimenty.

#bekazlewactwa #bekazfeministek #kongresmalourodziwychkobiet #kongreskobiet #4konserwy #feminazizm #bekazpodludzi #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz