Wpis z mikrobloga

TL:DR - Sprzedaję auto i już mam powoli dość.

Mirki - Jakieś 2-3 tygodnie temu wystawiłem swoje A6 (1999r) na sprzedaż. Auto nie jest idealne i jest wystawione w cenie poniżej typowej dla tego modelu, tym bardziej że to 2.4 benzyna.

W ciągu tego czasu auto obejrzeć było jakieś 10 osób, lecąc po kolei kategoriami:






Coraz bardziej skłaniam się do tego, żeby założyć sobie gaz, zrobić to łożysko i cisnąć póki koła nie odpadną.

#motoryzacja , #sprzedajeauto , #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
@takashi20: Tak, najlepiej po magicznej granicy 15 lat niech ludzie oddają za darmo.
@FenixxPl: Ja sprzedawałem rok temu 100 C4 2.6 litra to ludzi w większości odstraszał sam silnik. O panie, a ile to pali pewnie smok, opłaty duże, e nie lepiej nie, jakby było dwa zero to bym broł. Jak wystawiałem małe silniczki 1.0, 1.4, 1.6 to szły z miejsca a na takie lochy to nie ma
  • Odpowiedz
@FenixxPl: Miałem podobnie jak sprzedawałem swojego Leona. Też było kilka osób, w tym niektórzy tacy o których piszesz. Dopiero po ponad 2 tygodniach zjawił się kupiec. Jest takie powiedzenie: Każdy sprzęt ma swojego kupca. Tego trzeba się trzymac i być cierpliwym a także nie zanizac zbytnio ceny
  • Odpowiedz