Wpis z mikrobloga

TL:DR - Sprzedaję auto i już mam powoli dość.

Mirki - Jakieś 2-3 tygodnie temu wystawiłem swoje A6 (1999r) na sprzedaż. Auto nie jest idealne i jest wystawione w cenie poniżej typowej dla tego modelu, tym bardziej że to 2.4 benzyna.

W ciągu tego czasu auto obejrzeć było jakieś 10 osób, lecąc po kolei kategoriami:






Coraz bardziej skłaniam się do tego, żeby założyć sobie gaz, zrobić to łożysko i cisnąć póki koła nie odpadną.

#motoryzacja , #sprzedajeauto , #gorzkiezale
  • 22
  • Odpowiedz
@takashi20: Trafiłeś, blisko 10k. (Na allegro ceny tego modelu to między 8k za totalne trupy z automatem a 15-16k)
@Prokurator1990: Damn, z lublina będzie ciężko, ale jak dorzucisz pan oryginalne bi-turbo z malucha to spoko, pakuj się na lawetę i zapraszam.
@lubielizacosy: Co tak hojnie? Porządne negocjacje zaczyna się od "dopłacisz mi pan 500zł, bo jakoś tego trupa muszę na złom zawieźć!"
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Rozrząd zrobiony 6k kilometrów temu (kompletny rozrząd + głowice + napinacze łańcuszków rozrządu + termostat), odnośnie zawieszenia, w bagażniku skrzyneczka wahaczy. (Bodajże komplet górnych wahaczy z przodu)
  • Odpowiedz
@FenixxPl: mam to samo auto i ten sam problem.
Co raz mnie #!$%@?, kiedy cośtam jest do zrobienia i pluje sobię w brodę, że go nie sprzedałem, kiedy jeździł idealnie. Potem to robię i myślę sobie: no nie sprzedam go teraz, bo w sumie jeździ idealnie...
  • Odpowiedz
10k za 17 letnie auto, które w każdej chwili może się rozpaść to trochę dużo. Nie dziwię się ludziom, że chcą wziąć za 7000zł ; [ Szczerze to takie wieloletnie auto powinno być sprzedawane za max 3000zł ;p
  • Odpowiedz
@takashi20, sam posiadam 16 letbie auto, z polskiego salonu, cały lakier oryginalny. Ma 350k na budziku. Też będę niedługo sprzedawał, też koło 10k chciałbym dostać. Już sobie wyobrażam te telefony januszy i mirasów. Albo ich całkowity brak ;)
Nie zgodzę się, że taki samochód może się w każdej chwili rozpaść. Oczywiście, jest na rynku masa trupów, ale są też samochody o które ludzie dbają, w pełni sprawne technicznie. O jaki
  • Odpowiedz
@FenixxPl: no jest niestety tego uzerania sie z ludzmi.... raz widzialem jak dziewczyna sprzedawala swojego seata ibize napisala wszystkie mankamenty i problemy dokladnie sfotografowała, ogloszenie wisialo z tydzien cena 8 tysiecy do negocjacji, patrze na nastepny dzien auto siedzi w komisie za 15 tysiecy... LOL
  • Odpowiedz
@mafef: @quit13: http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-2-4-skora-18-prywatny-zadbany-CID5-IDfcq6w.html

@PioPioPio: Ja się przeprowadziłem z Wrocławia do Poznania, tutaj auta nie potrzebuję, jeżdżę nim dosłownie raz w tygodniu... Gdyby nie to, raczej bym go nie sprzedawał, bo przyznam szczerze że mocno polubiłem to auto. (Jest specyficzne, jak coś się sypnie to kosztuje sporo, ale jeździ bardzo dobrze i uwielbiam fabryczne stereo ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@FenixxPl: Często jest tak,że jak dasz cene niższą od średniej to będą Cie nękali właśnie tacy łowcy okazji janusze biznesu. Ja kiedyś potrzebowałem pilnie gotówki i wystawiłem e46 za 4k mniej niż była warta to miałem propozycje zamiany na skuter z dopłatą i tego typu historie. Po dwóch dniach podwyższyłem cenę i sprzedałem w ten sam dzień
  • Odpowiedz
@FenixxPl: rzeczywiście, fajny jest. Mój nie jest taki 'kozacki', bez skór, gorsze felgi i kolor. Za yo bardzo cenię sobie ten automat. Jest meeega płynny i przyjemny. Ja jak tylko mogę to jeżdżę na 2 kołach, więc nie ciągnie mnie mocno do zmiany auta. Chyba, że na BMW 6 albo CLSa.
  • Odpowiedz