Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy kaczkofani! Odzew po pierwszym odcinku "Zawsze śmiesznych" przerósł zupełnie moje oczekiwania, ponad 800 plusów (ʘʘ) Cieszę się bardzo, że się wam spodobało :) No to jedziemy dalej...
Historyjki z numeru 2/1994 nie będzie, bo to jedyny, którego brakuje w mojej kolekcji :( W numerze 3-cim po raz kolejny Sknerus McKwacz. Zapraszam do obserwowania tagu #kaczordonaldzawszesmieszne pod którym będę wrzucał systematycznie dalsze komiksy, enjoy!
#komiks #komiksy #disney #gimbynieznajo #nostalgia
karoryfer - Witajcie Mircy kaczkofani! Odzew po pierwszym odcinku "Zawsze śmiesznych"...

źródło: comment_HxNamKCAUy1n8ekygxB7v90nDq0zr95B.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@karoryfer: W jednym z komiksów (jesli dobrze pamiętam) Sknerus upadł na głowę, stracił świadomość kim jest i jak się dowiedział ze jest bogaty to chciał od razu wszystko wydać. Ale potem wrócił do rozumu i nic z tego nie wyszło :(
  • Odpowiedz
@Dziadekmietek: W Kaczorze Donaldzie rzeczywiscie nie przepadalem za komiksami o Myszce Miki. Ale, o dziwo, w gigancie komiksy z nia zawsze byly swietne. Albo te o Goofym piszacym ksiazki, albo ten o pisarzach kryminalow, wszystkie czytalem wiele razy.
  • Odpowiedz
  • 5
@karoryfer: ja czytalem zawsze od deski do deski, kiedys wyslalem do redakcji komiks wycinanko-rysowanke ktora sam zrobilem. po dosc dlugim czasie odeslali mi list z podziekowaniami i jakimis tandetnymi naklejkami i moim komiksem ale bylem tak szczesliwy jak nigdy. pamietam tez jak bylem dwa miesiace w sanatorium z dala od rodzicow i najwieksza obawa bylo czy mama zdazyla kupic kazdy numer. zdazyla :) wszystkie czekaly na mnie po powrocie do
  • Odpowiedz
@Coolek: W gigantach co prawda nie omijałem komiksów o Myszce Miki, ale były one zazwyczaj najsłabsze. Myszka Miki to mało sympatyczna postać w porównaniu do Kaczora Donalda, Sknerusa czy Diodaka :P
Cholera, chyba znów zacznę kupować
  • Odpowiedz