Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy kaczkofani! Odzew po pierwszym odcinku "Zawsze śmiesznych" przerósł zupełnie moje oczekiwania, ponad 800 plusów (ʘʘ) Cieszę się bardzo, że się wam spodobało :) No to jedziemy dalej...
Historyjki z numeru 2/1994 nie będzie, bo to jedyny, którego brakuje w mojej kolekcji :( W numerze 3-cim po raz kolejny Sknerus McKwacz. Zapraszam do obserwowania tagu #kaczordonaldzawszesmieszne pod którym będę wrzucał systematycznie dalsze komiksy, enjoy!
#komiks #komiksy #disney #gimbynieznajo #nostalgia
karoryfer - Witajcie Mircy kaczkofani! Odzew po pierwszym odcinku "Zawsze śmiesznych"...

źródło: comment_HxNamKCAUy1n8ekygxB7v90nDq0zr95B.jpg

Pobierz
  • 51
@Coolek: I tak był zbyt nudny w porównaniu do Donalda, który z powodu swojego ogromnego długu u Sknerusa musiał gdzieś z nim latać na przygody albo pracować jako znak drogowy :P Miki za to miał swojego arcywroga Fantomena i udaremniał jego plany lub jakiegoś innego przestępcy, ale jakoś brakowało w tym humoru. Donald też był superbohaterem, ale za to potrafi być wtedy zabawny :]
@karoryfer: prosze jak najwiecej () miałem kiedyś wszystkie numery, po przeprowadzce poszły do kosza (,) do tej pory mnie to ciekawi ehh wróciłbym do tych czasów kiedy czekałem i biegłem do kiosku po nowy numer i ta zabawka w środku ktora zawsze była dla mnie odkryciem wszechczasow.