Wpis z mikrobloga

#zwiedzajzwykopem #szczecin #urbex #opuszczone

Mirki ze Szczecina. Ustaliłem mniej więcej datę tego spotkania.
20.05.2016 będzie najlepszym terminem, ale o godzinę to już musicie się sami pobić ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wołam: @Dorciqch @wankiel @ziobro2 @oTakiTamOtam @Grzegosh21

Ktoś z naszej wioski jeszcze zainteresowany? Proszę o kontakt na priv, zapodam wincyj szczególików.

Wołoszańskim Bogusiem na pewno nie będę, ale postaram się także coś opowiedzieć na krótko, żeby nie zanudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 70
@oTakiTamOtam: Niee, wyrobimy się w godzinkę, chyba że każdy zacznie się wcielać w rolę Indiany Croft, albo jakiegoś innego fotografersa. Ja jak jestem w PL, to na ogół dostępny jestem całą dobę, mi wszystko jedno o której pójdziemy, ma Wam pasować
@ziobro2: Tak, ale informację podam na dniach, gdzie co i jak. Będę musiał obadać od której strony zaatakujemy. Dlatego chciałbym, żeby każdy chętny napisał do mnie na priv, to podam mój numer telefonu.
@kocham_jeze: Podziemia Browaru ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kto zna, ten wie, a kto nie, musi poczekać parę dni. Nie chcę tutaj podawać informacji, mimo że są one dostępne w internetach. Jeszcze jakieś gimnazjum pójdzie tam i sobie krzywdę zrobi, mimo że ciężko o to, ale jednak różni są ludzie
@Szrlh: damn akurat 20.05. Urodziny brata...Ale może imprezę będzie robił w innym terminie. Myślę że 18-19 byłaby spoko. Na imprezę zawsze mogę wbić później :) Skoro to nie Niebuszewo, to może Bergschloss? Dobrze kombinuję?
@Szrlh: naaaajs :D Tak czy siak ja idę zgłębić temat, bo lubię wiedzieć co nieco przed wycieczką (i moze dowiem sie czegoś, czego Ty nie wiesz, choć wątpię) ( ͡° ͜ʖ ͡°)