Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #narzedzia #elektronarzedzia
Mirki szukam dla ojca prezent na urodziny,jakiś czas temu zepsuła mu się wkrętarka akumulatorowa Bosch zielona.
Chce mu kupić nową wkrętarkę ale nie wiem jakiej marki,najważniejsza żeby była trwała i dobrej jakości i żeby wytrzymała z 5 lat.cena do 800 zł.
Dużo słyszałem dobrych opinii o marce makita,ceny mają wysokie,może ktoś ma i się podzieli opinią?
parabole - #kiciochpyta #narzedzia #elektronarzedzia 
Mirki szukam dla ojca prezent ...

źródło: comment_YHdw0WEi4Ku75MKkilXngs38bk9g2m9U.jpg

Pobierz
  • 23
@parabole: ja używam od dwóch lat Boscha niebieskiego, ta mniejsza bez dużej baterii na dole. Swoją siłę ma, nie psuje się i długo wytrzymuje ten akumulatorek. Zrobiłem nią całe poddasze na regipsach i dalej wiernie służy.
@parabole: Makita w tej chwili raczej dla okazjonalnych majsterkowiczów - używam wiertarki aku oraz szlifierki kątowej (też aku), kupione w zeszłym roku- wiertarka 2x na serwisie (uszkodzony włącznik- podobno część, która nigdy się nie psuje ;), oraz jakieś sprzęgiełko), do tego mam 2 starsze wkrętarki Makity- jakość wykonania dużo lepsza (większość części metalowych, nie plastik jak obecnie) a używane są niemal codziennie, następne narzędzia będę brał z Milwaukee lub Hilti..
@parabole: z boschem stary ma zdecydowanie lepsze doświadczenia, a pracuje w ciężkich warunkach (glazura i gips - pył bardzo niszczy sprzęt)... jeśli to do użytkowania w lżejszych warunkach kierowałbym się raczej ceną jeśli różnica duża