Wpis z mikrobloga

@Jakub_Olkiewicz: Olkiewicz celowo wysyła Ćwiąkałę do baru po piwo, wiedząc że z powodu wyglądu 13-letniego chłopca nikt nie sprzeda mu alkoholu. Po udanym wkręcie odpala z energią kolejną już tego wieczora racę.

Chciałem wziąć udział w konkursie Stanowskiego dot. posady pismaka, ale przegapiłem termin -- jestem tak rozczarowany --
@Jakub_Olkiewicz: dobrze opisane. "słynna stała się sprawa sądowa przeciwko ojcu, który wraz z dzieckiem opuścił sektor na dziesięć minut przed końcem, co zostało zinterpretowane przez policję jako zmiana miejsca przypisanego do biletu" a to trochę nie prawda bo chodziło też o bluzgi
@macier13:

- Spotkałem kiedyś w sądzie na oko 50-letniego mężczyznę. Miał kilka zarzutów: używanie niecenzuralnych słów, niestosowanie się do poleceń ochrony, bo wyszedł z meczu przed końcem zdegustowany poziomem; udziałem w zbiegowisku, bo wracał do domu w grupie kilkunastu innych kibiców; demoralizowanie nieletniego, bo przeklinał w obecności syna - opowiada jeden z pracowników Korony. - W związku z tym zresztą odwiedził go kurator, który sprawdzał, czy chłopak ma w domu ciepłą