Wpis z mikrobloga

Irki, jestem szczesliwy. Mam wszystko ulozone w glowie, znalazlem swoje miejsce w zyciu. Jestem zabezpieczony finansowo, a od pazdziernika bede sobie studiowac z zamilowania do wiedzy i wrodzonej ciekawosci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym roku bylem z cumplami (polecam wyjazdy bez dupiszonow) na Ibizie, w Nicei i planujemy Tajlandie. Mam mala rodzine, gdzie nie wszystko jest idealne, ale jest calkiem fajowo, a za jakis czas wezme slub i zrobie sobie wlasne gowniaki.


W razie rozwodu dupera nie zabierze mi polowy pieniedzy, a tylko tyle, ile bedzie potrzebne na dzieci.


Lubie takie ulozone, proste zycie - nie mam jakichs duzych wymagan - a bardziej niz na czymkolwiek innym w zyciu zalezy mi na utrzymaniu spokoju ducha.

A Wy MIKROBLOŻANIE jak sie bawicie na karuzeli zycia? Intercyzy podpisane? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#slubza15kzdziewica bo pisze o intercyzie, a w tagu planuje Wam udowodnic anegdotami z wlasnego zycia, ze slub na kredyt za 50k z jakas szmata to zabawne nieporozumienie warte przynajmniej 158 000 PLN*



#wygryw #oswiadczenie oraz troche #zwiazki
  • 18
  • Odpowiedz
@rudamaryja: Zalezy mi na tym, zeby byla szczesliwa, ale na pewno nie moim kosztem i nie za wszelka cene.
@Shahvee: Nom, tez sie zastanawialem czy to dobry pomysl, ale jej rodzice mnie bardzo lubia, wiec w razie czego mi doniosa, ze cos #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
W razie zdrady czy pozwu rozwodowego bez mojej winy nie place niczego.


@ibmab: jak akcja dzieje się w pl to ten zapis jest gówno wart, bo sąd może go podważyć i tak będziesz bulić na dzieciaki. U nas nie respektuje się takich umów. Intercyza jest traktowana jak rozdzielczość majątkowa
  • Odpowiedz
@ibmab: Jeśli masz najmniejsze wątpliwości że dziewczyna cię zostawi i zażąda alimentów to się nie żeń, spokojnie możecie żyć razem bez papierka. Jeśli jednak bardzo chcecie, to ty głównie ponosisz ryzyko.
Na dzieciaki będziesz bulił niezależnie od tego czy będziecie małżeństwem. Gorzej jak żona zażyczy sobie także alimentów na siebie.
Wiem że to jest czarnowidztwo, ale ogólnie jako facet jesteś na przegranej pozycji przy dzieciach.
Jeśli chodzi o rozdzielność majątkową to
  • Odpowiedz
Na dzieciaki będziesz bulił niezależnie od tego czy będziecie małżeństwem.


@j3sion: Stad testy na ojcostwo.
Poradze sie jeszcze prawnikow. W ogole mam plan umowic sie z dwoma czy trzema i wypytac jakie walki robia laski podczas rozwodow, zeby tez jakos sie zabezpieczyc, bo burza hormonow to nie jest cos, czemu mozna ufac. xD
No ale dzieki, cumplu, fajnie, ze ktos czuwa.

@Pinezzzka: Uargumentuj to jakkolwiek sensownie
  • Odpowiedz
@Pinezzzka: ja mam teorie że on to wszystko sobie wymyślił. Pierścionek kupił za 4 dychy dla uwiarygodnienia historii, a zapozowala do fotki siostra. Mówi że to "żadna cyrkonia" i nawet wstawił obrazek sugerujący że to jest pierścionek od Tiffany&co, który jest warty UŻYWANY ponad 60k, a on na wesele uważa 15k że dużo i hejci wesela za 50k. Ma zero szacunku do swojej kobiety i każdej innej, ale wstydzi się że
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@agaja: sa dziewczyny, ktore wola jak sie je klepnie w tylek i nazwie duperka, a sa takie, ktore wola jak sie im mowi "przepraszam, ze pytam, ale czy ksiezniczka przewiduje, ze za dwa tygodnie w czwartek szansa na pozytywne rozpatrzenie prosby o pozwolenie na posmakowanie pisi bedzie przekraczala 30 procent?".


Gdyby facet, na mysl o ktorym doslownie miekna Ci nogi, robi sie lekko slabo i momentalnie masz mokro miedzy nogami Ci
  • Odpowiedz