Wpis z mikrobloga

Ja nie mam nic przeciwko pewnym osobom w życiu, ale rysunki @bezoka mnie poprostu irytują, od dawna mam
wszystko co związane jest z jego twórczością na #czarnolisto to dlaczego #moderacjacontent zmusza mnie do tego bym musiał znów oglądać owoc jego prac mimo że tego poprostu nie chce. I przypominam nie mam nic do niego personalnie tylko do jego twórczości.

@wykop #bezokarysuje #wykop

i nie nie mam kija w dupie.
i nie, nie byłem na otwarciu.
soern - Ja nie mam nic przeciwko pewnym osobom w życiu, ale rysunki @bezoka mnie popr...

źródło: comment_7duuKkuLBFn9LrbgDXPRiE25Dwj06IZe.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i nie nie mam kija w dupie.


@soern: No nie masz, ale jednak masz. To jest w zasadzie jego definicja - w--------e się o rzeczy, które mógłbyś zwyczajnie zignorować. Mnie nie interesuje eurowizja, mecze piłkarskie czy atencyjne zdjęcia użytkowniczek, niczego nie czarnolistuję i jakoś żyję, nikt nie ginie, świat się nie wali. Nie jest w życiu dobrze być tak wrażliwym.
  • Odpowiedz
@soern: rozumiem Cię - nie chcesz widzieć tych obrazków, czarnolisto na wszystko i powinieneś mieć to w dupie, ale pojawia się obrazek, który wykracza poza czarną listę. Rozwiązanie Twojego problemu:
1. Zainstaluj dodatek do przeglądarki Stylish.
2. Dodaj nowy styl.
3. W polu Code wklej: .doodle {display: none;}
4. Applies to: URLs matching the regexp, w pole obok wklej: http:\/\/(www)?\.wykop\.pl.*
5. Zapisz - profit.
  • Odpowiedz
@soern: nikt cię nie zmusza, po prostu należysz do osób które wszystko irytuje najlepiej jakby świat był czarno biały, sam nic nie wniesiesz... tylko będziesz narzekał ze nie podoba ci się to co robią inni
  • Odpowiedz