Wpis z mikrobloga

Sklep everbuying obchodzi swoje 8 urodziny i z tej okazji rozdaje prezenty.. Ale nie tylko na stronie sklepu można zdobyć coś #zadarmo, sklep za pośrednictwem forum telchina.pl pragnie zrobić giveaway w którym będzie można dostać powerbank #xiaomi i #smartwatch. Jedna z nagród trafi do użytkowników zaprzyjaźnionego z telchina.pl wykopu. Aby zwiększyć szansę można brać udział na obydwu stronach, ale nagrodę będzie mógł wybrać zwycięzca z forum telchina, druga nagroda przypadnie zwycięzcy z wykop.pl

Aby wziąć udział należy zaplusować i napisać w tym temacie:
1) czego oczekujecie od sklepu everbuying.net, co wam się w sklepie podoba, a co należy poprawić.
2) co kupiliście w ostatnich 3 miesiącach w tym sklepie, jeżeli nic, to napiszcie co macie zamiar kupić (dodać link).

Wydarzenie trwa do 22 Maja, zwycięzcy zostaną ogłoszeni do 25 Maja.

Nagrodami są:
Power Bank Xiaomi 16000mAh
Smartwatch Rthyn L6

Jeśli będzie duże zainteresowanie, to w następnym #rozdajo sklep ofiaruje #smartfon.
To nie jedyna dobra informacja, już wkrótce kolejne #giveaway w którym do wygrania będzie smartfon od pewnego producenta telefonów, a w następnej rozdawce będę miał 5 power banków i coś atrakcyjniejszego.
Aby być na bieżąco i nie przegapić super okazji to zapraszam do Grupy FB https://www.facebook.com/groups/AliexpressTanieKupowanie proszę też obserwować tag #telchina na wykopie

#aliexpress
Pobierz telchina - Sklep everbuying obchodzi swoje 8 urodziny i z tej okazji rozdaje prezenty...
źródło: comment_3IKNPEmFV0ohWI8gSDb05qtfcgfEup5o.jpg
  • 70
1) czego oczekujecie od sklepu everbuying.net, co wam się w sklepie podoba, a co należy poprawić.

2) co kupiliście w ostatnich 3 miesiącach w tym sklepie, jeżeli nic, to napiszcie co macie zamiar kupić (dodać link).


@telchina: 1. Oczekuję profesjonalnego podejścia do klienta. Podoba mi się przejrzystość.
2. Chciałbym kupić tan produkt: www.everbuying.net/product1063969.html
1) Nie podoba mi się konieczność wpisywania captchy przy logowaniu. Nie podoba mi się potwierdzanie emaila przez kopiowanie długiego ciągu znaków (IMHO lepszym rozwiązaniem jest hiperłącze). Podoba mi się mobilna wersja sklepu, wygląda dużo nowocześniej od desktopowej wersji. Trochę brakuje mi mobilnej aplikacji. Podobają mi się promocje, w których sprzęt faktycznie jest w niższych cenach (w innych sklepach na promocjach czasami jest nawet drożej niż przed promocją). Podoba mi się program lojalnościowy,